Menu
Your Cart

Oferta Speciale

 Shallvare-25512-1    Shallvare-25512-1
-50 %
 Shallvare-25512-1                                             Përshkrimi :..
19.90€ 39.90€
Ex Tax:19.90€
2 Bitegone 2 Bitegone
-23 %
2 Bitegone BITEGONE është një pajisje e vogël piezoelektrike me frekuencë të ulët që i jep një zbutje të menjëhershme lëkurës së kafshuar nga insektet dhe zvogëlon ënjtjen.BITEGONE, metodë natyrale kundër kafshimit të insekteveBITEGONE është tërësisht natyral dhe nuk ka asnjë efekt anësor, prandaj j..
22.90€ 29.90€
Ex Tax:22.90€
2 Dexe Hair Building Fibers 2 Dexe Hair Building Fibers
-50 %
2 Dexe Hair Building Fibers​ Hair Buliding- Përmirësimi i pamjes së flokëve me fibra bimore organike.Produkti i bashkangjitet flokëve tuaja dhe menjëherë rrit volumin e tyre. Hair Buliding u jep trashësi flokëve për vetëm 20 sekonda.Me këtë produkt të flokëve, eliminoni plotësisht pamjen pa flo..
24.90€ 49.90€
Ex Tax:24.90€
2 G Fitters                                  G Fitters është teknologjia më e re që ju ndihmon të humbni peshë dhe të formësoni muskujt tuaj vetëm duke bërë aktivitetet tuaja ditore.G Fitters, pantallona me pesh..
54.90€ 59.80€
Ex Tax:54.90€
2 GRIPEEZ 2 GRIPEEZ
-17 %
2 GRIPEEZ GRIPEEZ GRIPEEZ janë ngjitëse të vogla që ju ndihmojn të ngjisni çfardo objekti kudo.GRIPEEZ, shpikje revolucionare ngjitëseKëto ngjitëse ju ndihmojn të ngjisni objekte të ndyshme në vetëm disa sekonda, pa përdorur gozhda e as ngjitës të zakonshëm.Gripeez qëndron në vend derisa ta hiq..
24.90€ 29.90€
Ex Tax:24.90€
2 HAIR BUILDING FIBERS HAIR BUILDING FIBERS 2 HAIR BUILDING FIBERS HAIR BUILDING FIBERS
New -50 %
2 HAIR BUILDING FIBERS HAIR BUILDING FIBERS..
24.90€ 49.90€
Ex Tax:24.90€
Baba de Caracol kremi për duar Baba de Caracol kremi për duar
-40 %
Baba de Caracol-kremi për duarBaba de Caracol kremi për duar është njëri prej zbulimeve të fundit në fushën e kozmetikës. Kërmilli ka veti unike të shërimit të lëkurës. Ai ka aftësi që guackën e vet ta ripërtërij  vetëvetiu në raste të demtimit te saj, duke perfshirë rimarrjen e substan..
14.90€ 24.90€
Ex Tax:14.90€
Baba de Caracol kremi për fytyrë Baba de Caracol kremi për fytyrë
Hot -14 %
Baba de Caracol kremi për fytyrë është njëri prej zbulimeve të fundit në fushën e kozmetikës. Kërmilli ka veti unike të shërimit të lëkurës. Ai ka aftësi që guackën e vet ta ripërtërij  vetëvetiu në raste të dëmtimit të saj, duke perfshirë rimarrjen e substancës Alantonine, që gjendet n..
29.90€ 34.90€
Ex Tax:29.90€
Bikine LB160131 Bikine LB160131
New -60 %
Bikine dy pjesëshe.Me ngjyra verore të kombinuara.Të përshtatshme për çdo formë trupi...
9.90€ 24.90€
Ex Tax:9.90€
BITEGONE BITEGONE
-35 %
BITEGONE është një pajisje e vogël piezoelektrike me frekuencë të ulët që i jep një zbutje të menjëhershme lëkurës së kafshuar nga insektet dhe zvogëlon ënjtjen.BITEGONE, metodë natyrale kundër kafshimit të insekteveBITEGONE është tërësisht natyral dhe nuk ka asnjë efekt anësor, prandaj ju mund ta p..
14.90€ 22.90€
Ex Tax:14.90€
Shfaqur 1 nga 12 tek 191 (16 Faqe)