Menu
Your Cart

Krem me qumësht dhie + kolagjen

Transporti
Blerje e Sigurtë
Shitje nga TV
Krem me qumësht dhie + kolagjen
Krem me qumësht dhie + kolagjen
Krem me qumësht dhie + kolagjen
New -48 %
Krem me qumësht dhie + kolagjen
Krem me qumësht dhie + kolagjen
Krem me qumësht dhie + kolagjen
Krem me qumësht dhie + kolagjen
13.00€
25.00€
Ex Tax: 13.00€
 • Stock: In Stock
 • Model: Krem me qumësht dhie + kolagjen

Krem rigjenerues për fytyrën dhe trup me ekstrakt prej qumështit të dhisë dhe kolagjen.
Ngadalson procesin e plakjes së qelizave dhe rigjeneron lëkurën. I jep lëkurës butësi dhe elasticitet  dhe le një aromë të këndshme.

 

Përbërësit

 • Aqua
 • Vaselin
 • Lanolin
 • Chamomile Ekstrakt
 • Paraffinum Liquidum
 • Cetearyl Alcohol
 • Castor Oil
 • Sodium Sulfate
 • Propylparaben
 • Parfume
 • Glicerinë
 • Glyceryl Stearate
 • Coco Caprylat

Shkruani nje pershtypje

Vini Re: HTML nuk eshte perkthyer!
Shume mire Mire

Unlimited Blocks, Tabs or Accordions with any HTML content can be assigned to any individual product or to certain groups of products, like entire categories, brands, products with specific options, attributes, price range, etc. You can indicate any criteria via the advanced product assignment mechanism and only those products matching your criteria will display the modules.

Also, any module can be selectively activated per device (desktop/tablet/phone), customer login status and other criteria. Imagine the possibilities.