Menu
Your Cart

Krem rigjenerues me ekstrakt kërmilli + vaj Argani

Transporti
Blerje e Sigurtë
Shitje nga TV
Krem rigjenerues me ekstrakt kërmilli + vaj Argani
Krem rigjenerues me ekstrakt kërmilli + vaj Argani
New -48 %
Krem rigjenerues me ekstrakt kërmilli + vaj Argani
Krem rigjenerues me ekstrakt kërmilli + vaj Argani
Krem rigjenerues me ekstrakt kërmilli + vaj Argani
13.00€
25.00€
Ex Tax: 13.00€
 • Stock: In Stock
 • Model: Krem rigjenerues me ekstrakt kërmilli + vaj Argani

Falë gamës së gjerë të përbërësve aktiv, krmei ndihmon rigjenerimin e nplotë të lëkurës, forcon funksionet e saj natyrore dhe ka efekt rigjenerues.

Ekstrakti i kërmillit parandalon  plakjen e parakohshme të lëkurës dhe shfaqjen e rrudhave.

 

Përbërësit:

 • Aqua
 • Cetearyl Alcohol 
 • Castor oil 
 • Sodium Sulfate
 • Sodium Sulfate
 • Paraffinum Liquidum
 • Glycerom
 • Vaselin
 • Argan Oil
 • Parfume
 • Glicerin

 

Shkruani nje pershtypje

Vini Re: HTML nuk eshte perkthyer!
Shume mire Mire

Unlimited Blocks, Tabs or Accordions with any HTML content can be assigned to any individual product or to certain groups of products, like entire categories, brands, products with specific options, attributes, price range, etc. You can indicate any criteria via the advanced product assignment mechanism and only those products matching your criteria will display the modules.

Also, any module can be selectively activated per device (desktop/tablet/phone), customer login status and other criteria. Imagine the possibilities.