Menu
Your Cart

Velform Nutritional

Transporti
Blerje e Sigurtë
Shitje nga TV
Velform Nutritional
Velform Nutritional
Velform Nutritional
New Hot
Velform Nutritional
Velform Nutritional
Velform Nutritional
Velform Nutritional
34.90€
Ex Tax: 34.90€
 • Stock: In Stock
 • Model: Velform Nutritional

Velform Nutritional është locion I flokëve që stimulon shtimin e flokëve dhe parandalon rënien e tyre.

Shkencëtarët dhe ekspertët e flokëve kanë kombinuar 3 ekstrakte natyrore botanike, ekstraktet Scutallaria (SKUTALLARIA) nga e gjithë bota, me tetë vitamina ushqyese B për të krijuar një zgjidhje të fuqishme të flokëve që ndihmon për shtimin, dendësinë dhe lufton kundër rënies së flokëve!

Është formulë natyrale, e bazuar në vitamin që jo vetëm stimulon shtimin e flokëve por edhe shpeshton dhe forcon flokët që ato të duken më të shëndetshme.

E përshtatshme për të gjitha tipet e flokëve, për burra dhe gra.

 • Locion I fuqishëm që lufton humbjen e flokëve.
 • I formuluar me përberës aktiv.
 • I lehtë për tu përdorur.
 • Përmirsim në vetëm 6 javë.

 

Ndalon rënien e flokëve dhe stimulon shtimin me këto 8 vitamina

Kombinimi I këtyre përmbërësve natyrorë botanik rrit energjinë e qelizave dhe të folikulave staminale.

 • B7 OSE BIOTINA Përmirson keratinën e trupit.
 • B9 OSE ACIDI FOLIK Përgjegjës për rritje të shëndetshme të flokëve.
 • B12 OSE SAJANOKOBALAMIN Ushqen dhe trash flokët.
 • B3 OSE NAJOSINEMAJD Stimulon shtimin e flokëve të reja
 • B5 OSE ACIDI PANTOTENTIK Parandalon thinjen dhe rënien e flokëve.
 • B6 OSE PIRODOKSINA Ndihmon në metabolizmin e amino acideve
 • B2 OSE RIBOFLAVINA Përshpejton sistemin imunitar.
 • B1 OSE TIAMINA Nxit shtimin e flokeve.

BAICAPIL – 3 ekstrakte natyrore botanike

Përbërësit:

Aqua, Alcohol denat, Propanediol, Arginine, Biotin/

Folic and Cynanocobalamin/ Niacinamide/ Pantothenic acid/

Pyridoxine/ Riboflavin/ Thiamine/ Yeast polypeptides, Acid Laktik,

Glycine ekstrakt soja, Ekstrakt gruri, ekstraktet skutallaria, Glicerine,

Phenoxyethanol, Vaj pluhur I hidrogjenezuar, Parfum, Chlorophenesin,

Gluconolactone, benzoate sodiumi, glukonat kalciumi, limonene, linalool, Citral.

 

 

Përdorimi:

Aplikojeni produktin me masazhim të lehtë në skalpin e kokës një herë ose dy herë në ditë.

Paralajmërim:

Për përdorim të jashtëm.
Mos e gëlltitni.
Mbajeni larg femijëve.
Shmangi kontaktin me sytë.
Nëse produkti ka kontakt me syte, atehere lani me uje.Shkruani nje pershtypje

Vini Re: HTML nuk eshte perkthyer!
Shume mire Mire

Unlimited Blocks, Tabs or Accordions with any HTML content can be assigned to any individual product or to certain groups of products, like entire categories, brands, products with specific options, attributes, price range, etc. You can indicate any criteria via the advanced product assignment mechanism and only those products matching your criteria will display the modules.

Also, any module can be selectively activated per device (desktop/tablet/phone), customer login status and other criteria. Imagine the possibilities.