Menu
Your Cart

Hair Grow Max

Transporti
Blerje e Sigurtë
Shitje nga TV
Hair Grow Max
Hair Grow Max
Hair Grow Max
Hair Grow Max
Hair Grow Max
New Hot
Hair Grow Max
Hair Grow Max
Hair Grow Max
Hair Grow Max
Hair Grow Max
Hair Grow Max
29.90€
Ex Tax: 29.90€
 • Stock:
 • Model: Hair Grow Max
Etiketat: flokë

HAIR GROW MAX,

Ju prezantojmë Hair Grow Max, një produkt i ri i projektuar për njerëzit që vuajnë nga humbja e flokëve.

Ky është trajtimi më efektiv i zbuluar ndonjëherë, sepse shkencëtarët duhej të kërkonin dhe të mblidhnin me

dorë ekstraktet e 22 bimëve nga 12 vende të ndryshme dhe e gjitha e bazuar në shkencë.


 • NJë produkt i ri për ata që vuajnë nga humbja e flokëve.
 • Ky është trajtimi më efektiv i zbuluar ndonjëherë.
 • Përbëhet nga ekstraktet e 22 bimëve nga 12 vende të ndryshme të botës.
 • Rezultate të dukshme në shtimin e flokëve vetëm 2-3 javëve të para.


Sipas raporteve të prodhuesit dhe sipas testimeve nga klientët tanë që e kanë përdorur

1 pako - shishe për 6 javë përdorim ndihmon për të shtuar mbi 200  fibra të reja!

2 pako - shishe për 12 javë përdorim ndihmon për të shtuar deri në 720 fibra të reja!


KARAKTERISTIKAT:

 • 100% natyral!
 • Klinikisht i testuar!
 • Nuk përmban kemikate të dëmshme!
 • Për meshkuj dhe femra!
 • Formulë që absorbohet lehtë!
 • Ndalon humbjen e flokëve!
 • Forcon dhe trash flokët!
 • Rigjeneron folikulat e flokeve!
 • Ndihmon në eleminimin e zbokthit!


 • Produkt origjinal
 • Pa efekte anësore!


PËRDORIMI:

Përdoret për qdo ditë një ose dy herë në ditë në mëngjes ose në mbrëmje.

Masazhoni pak pjesët pa flokë ose me flokë të rralla, e leni të qëndrojë 45min ose më shumë dhe më pas e shpërlani.

Një shishe prej saj zgjat deri ne 2 muaj përdorim, por nvaret edhe nga sasia që keni nevojë të përdoret.

Nuk përmban kimikate të dëmshme dhe është krejtësisht i sigurt!


PËRBËRËSIT:

 • Ujë
 • Alcohol Denat
 • Glicerinë
 • Propanediol
 • Glikoli i Propilenit
 • Piroktone Olamine
 • Eksrakt të lules Cananga odorataRaportimet klinike kanë konfirmuar se:

 • 86%  e përdoruesve janë deklaruar për flokë më të forta pas përdorimit.
 • 90%  janë deklaruar për flokë më voluminoze pas përdorimit.
 • 90%  kanë pasur përmirsim të rrënjëve të flokëve.
 • 90%  kanë pasur përmirsim në qdo aspekt të flokëve.
 • 81%  janë deklaruar se produkti parandalon rënien e flokëve.
 • 90%  janë deklaruar për rigjenerim të flokëve.
 • 81%  se produkti fortifikon flokët në 90%.
Shkruani nje pershtypje

Vini Re: HTML nuk eshte perkthyer!
Shume mire Mire

Unlimited Blocks, Tabs or Accordions with any HTML content can be assigned to any individual product or to certain groups of products, like entire categories, brands, products with specific options, attributes, price range, etc. You can indicate any criteria via the advanced product assignment mechanism and only those products matching your criteria will display the modules.

Also, any module can be selectively activated per device (desktop/tablet/phone), customer login status and other criteria. Imagine the possibilities.