Menu
Your Cart

Kostum elegant dy pjesësh F28136

Transporti
Blerje e Sigurtë
Shitje nga TV
Kostum elegant dy pjesësh F28136
-75 %
Kostum elegant dy pjesësh F28136
29.90€
119.00€
Ex Tax: 29.90€
  • Stock: In Stock
  • Model: Kostum elegant dy pjesësh F28136

Opsionet e Disponueshme

Përshkrimi:

​Ky kostum dy pjesësh është dizajnuar për të qëndruar elegant në trupin tuaj.

​Me dekor me pulla metali, ky kostum jep pamje modern dhe joshëse.

​I përshtatshëm të vishet në ndeja të ndryshme.

​Shumë i rehatshëm gjatë lëvizjeve.

Materiali:  Najllon, pëlhurë, material elastik

Ngjyra: Bezh.

Stili: Joshës, elegant.

Vishet në raste: Ndeja, klube nate.

Mëngët: Pa mëngë.

Gjatësia: Tek gjunjët

Dekorimi: ​Me pulla metali.                                     Madhësia: L

Shkruani nje pershtypje

Vini Re: HTML nuk eshte perkthyer!
Shume mire Mire

Unlimited Blocks, Tabs or Accordions with any HTML content can be assigned to any individual product or to certain groups of products, like entire categories, brands, products with specific options, attributes, price range, etc. You can indicate any criteria via the advanced product assignment mechanism and only those products matching your criteria will display the modules.

Also, any module can be selectively activated per device (desktop/tablet/phone), customer login status and other criteria. Imagine the possibilities.