Menu
Your Cart

Fustan ngjyrë bezh F28061

Transporti
Blerje e Sigurtë
Shitje nga TV
Fustan ngjyrë bezh F28061
Fustan ngjyrë bezh F28061
Fustan ngjyrë bezh F28061
-72 %
Fustan ngjyrë bezh F28061
Fustan ngjyrë bezh F28061
Fustan ngjyrë bezh F28061
Fustan ngjyrë bezh F28061
24.90€
89.00€
Ex Tax: 24.90€
  • Stock: In Stock
  • Model: Fustan ngjyrë bezh F28061

Opsionet e Disponueshme

Përshkrimi: Fustan i thjeshë me shirita elastik ngjyrë bezh.

​I përshtatshëm për trupin tuaj.

​Dhuron pamje joshëse të linjave tuaja trupore.

​Me gjatësi deri tek gjunjët, fustani dhuron pamje të sofistikuar dhe serioze.

Materiali:  Najllon, pëlhurë, material elastik

Ngjyra: Bezh

Stili:  Klasik, elegant.

Vishet për raste: Të rastësishme, festa, ndeja, klube nate.

Jaka: Jakë dekorative.

Mëngët: Pa mëngë.

Gjatësia: Tek gjunjët.                             Madhësia:  S  M  L


Shkruani nje pershtypje

Vini Re: HTML nuk eshte perkthyer!
Shume mire Mire

Unlimited Blocks, Tabs or Accordions with any HTML content can be assigned to any individual product or to certain groups of products, like entire categories, brands, products with specific options, attributes, price range, etc. You can indicate any criteria via the advanced product assignment mechanism and only those products matching your criteria will display the modules.

Also, any module can be selectively activated per device (desktop/tablet/phone), customer login status and other criteria. Imagine the possibilities. 

This is the sticky Notification module. You can use it for any message such as cookie notices, special promotions, or any other important text.