Menu
Your Cart

Fustan i zi vezullues F28072-3

Transporti
Blerje e Sigurtë
Shitje nga TV
Fustan i zi vezullues F28072-3
Fustan i zi vezullues F28072-3
Fustan i zi vezullues F28072-3
Fustan i zi vezullues F28072-3
-73 %
Fustan i zi vezullues F28072-3
Fustan i zi vezullues F28072-3
Fustan i zi vezullues F28072-3
Fustan i zi vezullues F28072-3
Fustan i zi vezullues F28072-3
29.90€
109.00€
Ex Tax: 29.90€
  • Stock: In Stock
  • Model: Fustan i zi vezullues F28072-3

Opsionet e Disponueshme

Fustan i zi me fije vezulluese shumë glamuroz.

Me material elastik fustani ju jep pamjen joshëse dhe shumë ekstravagante.

​Fustani është shumë trendi dhe i përshtatshëm për ndeja të ndryshme.

​Kufizim që i jep trupit tuaj ju bënë të ndiheni bukur dhe komode.

Materiali: Najllon, pëlhurë, material elastik

Ngjyra:  E zezë

Stili:  Joshëse, elegante.

Vishet për raste: Festa, klube nate, ndeja

Jaka: Jakë V e hapur.

Mëngët: Pa mëngë.

Gjatësia: ​Mbi gjunjë.

Madhësia: M

Shkruani nje pershtypje

Vini Re: HTML nuk eshte perkthyer!
Shume mire Mire

Unlimited Blocks, Tabs or Accordions with any HTML content can be assigned to any individual product or to certain groups of products, like entire categories, brands, products with specific options, attributes, price range, etc. You can indicate any criteria via the advanced product assignment mechanism and only those products matching your criteria will display the modules.

Also, any module can be selectively activated per device (desktop/tablet/phone), customer login status and other criteria. Imagine the possibilities.