Menu
Your Cart

Fustan i gjatë me pjesë transparente F60039-2

Transporti
Blerje e Sigurtë
Shitje nga TV
Fustan i gjatë me pjesë transparente F60039-2
Fustan i gjatë me pjesë transparente F60039-2
-43 %
Fustan i gjatë me pjesë transparente F60039-2
Fustan i gjatë me pjesë transparente F60039-2
Fustan i gjatë me pjesë transparente F60039-2
19.90€
34.90€
Ex Tax: 19.90€
  • Stock: In Stock
  • Model: Fustan i gjatë me pjesë transparente F60039-2

Opsionet e Disponueshme

Përshkrimi: I dizajnuar me material të lëshuar nga mbrapa dhe me dantellë me lule, ky fustan do të ju kompletoj pamjen.

​Shumë elastik dhe i përshtatshëm për trup.

​Mund ta vishni në festa solemne.

​Dizajni i tij unik përmbushë pamjen tuaj luksoze.

Materiali:  Poliestër +Material elastik

Ngjyra:  E zezë

Stili:  ​Joshës.

Vishet për raste:  Festa, ndeja.

Jaka:  ​Jakë V e hapur.                                           Mëngët: Pa mëngë.

Gjatësia:  I gjatë.

Dekorimi: Me dantellë me lule.                 Madhësia L

Shkruani nje pershtypje

Vini Re: HTML nuk eshte perkthyer!
Shume mire Mire

Unlimited Blocks, Tabs or Accordions with any HTML content can be assigned to any individual product or to certain groups of products, like entire categories, brands, products with specific options, attributes, price range, etc. You can indicate any criteria via the advanced product assignment mechanism and only those products matching your criteria will display the modules.

Also, any module can be selectively activated per device (desktop/tablet/phone), customer login status and other criteria. Imagine the possibilities.