Menu
Your Cart

Fustan rozë e lehtë F61221-10

Transporti
Blerje e Sigurtë
Shitje nga TV
Fustan rozë e lehtë F61221-10
Fustan rozë e lehtë F61221-10
Fustan rozë e lehtë F61221-10
Fustan rozë e lehtë F61221-10
Fustan rozë e lehtë F61221-10
-43 %
Fustan rozë e lehtë F61221-10
Fustan rozë e lehtë F61221-10
Fustan rozë e lehtë F61221-10
Fustan rozë e lehtë F61221-10
Fustan rozë e lehtë F61221-10
Fustan rozë e lehtë F61221-10
19.90€
34.90€
Ex Tax: 19.90€
  • Stock: In Stock
  • Model: Fustan rozë e lehtë F61221-10

Opsionet e Disponueshme

Përshkrimi:

​Pa marrë parasysh rastin, kjo veshje elegante është ideale për ju.

​Super e zbuluara dhe jaka V e zgjatur japin një pamje të sofistikuar.

​Materiali elastik lejon që linjat tuaja të duken shumë bukur.

​I përshtatshëm të vishet në ndeja të ndryshme.

Materiali:

​Poliestër+Material elastik.

Ngjyra:

​Rozë e lehtë

Stili:

​I guximshëm, joshës.

Vishet në raste:

​Dasma, ahengje, ndeja.

Jaka:

​E hapur me jakë V të zgjatur.

Mëngët:

​Të shkurta.

Gjatësia:

​Nën gjunjë.

Shkruani nje pershtypje

Vini Re: HTML nuk eshte perkthyer!
Shume mire Mire

Unlimited Blocks, Tabs or Accordions with any HTML content can be assigned to any individual product or to certain groups of products, like entire categories, brands, products with specific options, attributes, price range, etc. You can indicate any criteria via the advanced product assignment mechanism and only those products matching your criteria will display the modules.

Also, any module can be selectively activated per device (desktop/tablet/phone), customer login status and other criteria. Imagine the possibilities. 

This is the sticky Notification module. You can use it for any message such as cookie notices, special promotions, or any other important text.