Menu
Your Cart

Fustan me katrore F60311-2

Transporti
Blerje e Sigurtë
Shitje nga TV
Fustan me katrore F60311-2
Fustan me katrore F60311-2
-60 %
Fustan me katrore F60311-2
Fustan me katrore F60311-2
Fustan me katrore F60311-2
9.90€
24.90€
Ex Tax: 9.90€
  • Stock: In Stock
  • Model: Fustan me katrore F60311-2

Opsionet e Disponueshme

Përshkrimi:

​Vishuni më ndryshe dhe dukuni sensual me këtë fustan shumë joshes.

​Dizajni i tij i veçantë ju jep një pamje perfekte të formave tuaja trupore.

​Stili i fustanit është i atillë që lejon ta vishni në raste t ë ndryshme dhe të dukeni thjesht dhe bukur.

​Zinxhiri nga mbrapa e bënë më të lehtë veshjen e tij dhe ju ofron rehati në lëvizje.

Materiali:

​Poliestër+Material elastik.

Ngjyra:

​E zezë.

Stili:

​Elegantë, Joshës.

Dekorimi:

​Me katrore, me zinxhir.

Vishet në raste:

​Ndeja, klube nate.

Jaka:

​Pa jakë, i hapur.

Mëngët:

​Pa mëngë.

Gjatësia:

​Nën gjunjë.


Shkruani nje pershtypje

Vini Re: HTML nuk eshte perkthyer!
Shume mire Mire

Unlimited Blocks, Tabs or Accordions with any HTML content can be assigned to any individual product or to certain groups of products, like entire categories, brands, products with specific options, attributes, price range, etc. You can indicate any criteria via the advanced product assignment mechanism and only those products matching your criteria will display the modules.

Also, any module can be selectively activated per device (desktop/tablet/phone), customer login status and other criteria. Imagine the possibilities. 

This is the sticky Notification module. You can use it for any message such as cookie notices, special promotions, or any other important text.