Menu
Your Cart

Fustan i zi me dekor në bel F60794-2

Transporti
Blerje e Sigurtë
Shitje nga TV
Fustan i zi me dekor në bel F60794-2
Fustan i zi me dekor në bel F60794-2
Fustan i zi me dekor në bel F60794-2
Fustan i zi me dekor në bel F60794-2
Fustan i zi me dekor në bel F60794-2
-57 %
Fustan i zi me dekor në bel F60794-2
Fustan i zi me dekor në bel F60794-2
Fustan i zi me dekor në bel F60794-2
Fustan i zi me dekor në bel F60794-2
Fustan i zi me dekor në bel F60794-2
Fustan i zi me dekor në bel F60794-2
14.90€
34.90€
Ex Tax: 14.90€
  • Stock: In Stock
  • Model: Fustan i zi me dekor në bel F60794-2

Opsionet e Disponueshme

Përshkrimi:

​Fustan i zi me rrip dekorues në bel për një pamje mahnitëse.

​Dizajni i veçantë ju dhuron një stil perfekt.

​Mund ta vishni në ahengje apo dasma.

​Materiali elastik ju bënë të ndiheni rehat dhe të lëvizni lirshëm.

Materiali:

​Poliestër+Material elastik.

Ngjyra:

​E zezë.

Stili:

​Joshës.

Dekorimi:

​Rrip dekorues tek beli.

Vishet në raste:

​Aheng, festa.

Jaka:

​E mbyllur.

Mëngët:

​Pa mëngë.

Gjatësia:

​Nën gjunjë.

Shkruani nje pershtypje

Vini Re: HTML nuk eshte perkthyer!
Shume mire Mire

Unlimited Blocks, Tabs or Accordions with any HTML content can be assigned to any individual product or to certain groups of products, like entire categories, brands, products with specific options, attributes, price range, etc. You can indicate any criteria via the advanced product assignment mechanism and only those products matching your criteria will display the modules.

Also, any module can be selectively activated per device (desktop/tablet/phone), customer login status and other criteria. Imagine the possibilities.