Menu
Your Cart

Fustan i bardhë me supe të lëshuara F2809

Transporti
Blerje e Sigurtë
Shitje nga TV
Fustan i bardhë me supe të lëshuara F2809
Fustan i bardhë me supe të lëshuara F2809
Fustan i bardhë me supe të lëshuara F2809
Fustan i bardhë me supe të lëshuara F2809
-60 %
Fustan i bardhë me supe të lëshuara F2809
Fustan i bardhë me supe të lëshuara F2809
Fustan i bardhë me supe të lëshuara F2809
Fustan i bardhë me supe të lëshuara F2809
Fustan i bardhë me supe të lëshuara F2809
9.90€
24.90€
Ex Tax: 9.90€
  • Stock: In Stock
  • Model: Fustan i bardhë me supe të lëshuara F2809

Opsionet e Disponueshme

Përshkrimi:

​Fustan i përkryer për raste dasmash apo edhe ndeja të tjera.

​Me dantellë me lule fustani ju jep pamje glamuroze.

​Shumë i rehatshëm në lëvizje.

​Shfaqë pamje luksoze dhe elegante.

Materiali:

​100% poliestër.

Ngjyra:

​E bardhë.

Stili:

​Joshës, simpatik.

Dekorimi:

​Me dantella.

Vishet në raste:

​Ndeja, klube nate.

Jaka:

​E hapur.

Mëngët:

​Të gjata.

Gjatësia:

​Mbi gjunjë.

Shkruani nje pershtypje

Vini Re: HTML nuk eshte perkthyer!
Shume mire Mire

Unlimited Blocks, Tabs or Accordions with any HTML content can be assigned to any individual product or to certain groups of products, like entire categories, brands, products with specific options, attributes, price range, etc. You can indicate any criteria via the advanced product assignment mechanism and only those products matching your criteria will display the modules.

Also, any module can be selectively activated per device (desktop/tablet/phone), customer login status and other criteria. Imagine the possibilities. 

This is the sticky Notification module. You can use it for any message such as cookie notices, special promotions, or any other important text.