Menu
Your Cart

Shallvare të shkurtra F60411

Transporti
Blerje e Sigurtë
Shitje nga TV
Shallvare të shkurtra F60411
Shallvare të shkurtra F60411
Shallvare të shkurtra F60411
Shallvare të shkurtra F60411
-33 %
Shallvare të shkurtra F60411
Shallvare të shkurtra F60411
Shallvare të shkurtra F60411
Shallvare të shkurtra F60411
Shallvare të shkurtra F60411
19.90€
29.90€
Ex Tax: 19.90€
  • Stock: In Stock
  • Model: Shallvare të shkurtra F60411

Opsionet e Disponueshme

Shallvare të shkurtra F60411                     

Përshkrimi:
​Këto shallvare të shkurtra janë zgjedhja e përkryer për një mbrëmje.
​Me material shumëluksoz prej dantelle me punime këto shallvare ju ofrojn rehati dhe pamje mahnitëse.
​Mëngët me gjatësi mesatare ju dhurojnë pamje të veçantë.
​Nga mbrapa është i vendosur edhe zingjiri që bënë më të lehtë veshjen e tyre.
Materiali: Poliestër + Material elastik.
Ngjyra: E zezë.
Stili: Tërheqëse, sensuale.
Dekorimi: Me dantellë.
Madhësia:  S  M

Shkruani nje pershtypje

Vini Re: HTML nuk eshte perkthyer!
Shume mire Mire

Unlimited Blocks, Tabs or Accordions with any HTML content can be assigned to any individual product or to certain groups of products, like entire categories, brands, products with specific options, attributes, price range, etc. You can indicate any criteria via the advanced product assignment mechanism and only those products matching your criteria will display the modules.

Also, any module can be selectively activated per device (desktop/tablet/phone), customer login status and other criteria. Imagine the possibilities. 

This is the sticky Notification module. You can use it for any message such as cookie notices, special promotions, or any other important text.