Menu
Your Cart

Shallvare me shirita lëkure F64187-2

Transporti
Blerje e Sigurtë
Shitje nga TV
Shallvare me shirita lëkure F64187-2
Shallvare me shirita lëkure F64187-2
Shallvare me shirita lëkure F64187-2
Shallvare me shirita lëkure F64187-2
Shallvare me shirita lëkure F64187-2
-50 %
Shallvare me shirita lëkure F64187-2
Shallvare me shirita lëkure F64187-2
Shallvare me shirita lëkure F64187-2
Shallvare me shirita lëkure F64187-2
Shallvare me shirita lëkure F64187-2
Shallvare me shirita lëkure F64187-2
19.90€
39.90€
Ex Tax: 19.90€
  • Stock: In Stock
  • Model: Shallvare me shirita lëkure F64187-2

Opsionet e Disponueshme

Shallvare me shirita lëkure F64187-2                 

Përshkrimi i produktit:
Këto shallvare do të ju bëjnë që të gjithë të kthejn kokën pas jush. E punuar me dizajn shumë sensual dhe me prerje mahnitëse. Me jakë V, mëngë të gjata, rripa lëkure dhe me zinxhir nga mbrapa këto shallvare përshtaten shumë me trupin tuaj.Të përshtatshme për ndeja dhe ahengje të ndryshme.         

Materiali:
​95%Poliestër+5%Material elastik
Ngjyra: E zezë
Stili: Tërheqës, sensual.
Dekorimi: me rripa lëkure dhe zinxhir.  Madhësia: S  M

Shkruani nje pershtypje

Vini Re: HTML nuk eshte perkthyer!
Shume mire Mire

Unlimited Blocks, Tabs or Accordions with any HTML content can be assigned to any individual product or to certain groups of products, like entire categories, brands, products with specific options, attributes, price range, etc. You can indicate any criteria via the advanced product assignment mechanism and only those products matching your criteria will display the modules.

Also, any module can be selectively activated per device (desktop/tablet/phone), customer login status and other criteria. Imagine the possibilities. 

This is the sticky Notification module. You can use it for any message such as cookie notices, special promotions, or any other important text.