Menu
Your Cart

Fustan me dantellë unike F22535

Transporti
Blerje e Sigurtë
Shitje nga TV
Fustan me dantellë unike F22535
Fustan me dantellë unike F22535
-50 %
Fustan me dantellë unike F22535
Fustan me dantellë unike F22535
Fustan me dantellë unike F22535
19.90€
39.90€
Ex Tax: 19.90€
  • Stock: In Stock
  • Model: Fustan me dantellë unike F22535

Opsionet e Disponueshme

 Përshkrimi:

​Fustan me stil romantik dhe shumë joshës.

​Me dekorimme dantellë me fije, fustani dhuron pamje të përsosur.

​Mëngët e gjata ju dhurojn mbulim prej dantelle dhe shumë rehati.

​I përshtatshëm të vishet në ndeja të ndryshme.

Materiali:

​95%Poliestër+5%Material elastik

Ngjyra:

​E zezë

Stili:

​Joshës, elegant.

Vishet për raste:

​Mbrëmje, dasma.

Jaka:

​Jakë V me dekorim.

Mëngët:

​Të gjata.

Gjatësia:

​Mbi gjunjë.

Dekorimi:

​Me dantellë me fije.

Shkruani nje pershtypje

Vini Re: HTML nuk eshte perkthyer!
Shume mire Mire

Unlimited Blocks, Tabs or Accordions with any HTML content can be assigned to any individual product or to certain groups of products, like entire categories, brands, products with specific options, attributes, price range, etc. You can indicate any criteria via the advanced product assignment mechanism and only those products matching your criteria will display the modules.

Also, any module can be selectively activated per device (desktop/tablet/phone), customer login status and other criteria. Imagine the possibilities. 

This is the sticky Notification module. You can use it for any message such as cookie notices, special promotions, or any other important text.