Menu
Your Cart

Miss Belt

Transporti
Blerje e Sigurtë
Shitje nga TV
Miss Belt
Miss Belt
Miss Belt
Miss Belt
-20 %
Miss Belt
Miss Belt
Miss Belt
Miss Belt
Miss Belt
19.90€
24.90€
Ex Tax: 19.90€
  • Stock: In Stock
  • Model: Miss Belt

Opsionet e Disponueshme

Miss Belt

  A keni ëndërruar gjithmonë për një trup perfekt dhe të shëndetshëm, por jeni lodhur nga ushtrimet fizike?

Tani e keni mundësin të fiton ilinja perfekte pa u munduar shumë, në vetëm disa sekona ju mund të arrini një bel të hollë vetëm duke vendosurKorsetin Miss Belt.

Teknologjia e dyfishtë e mbështetjes ju dhuron një pamje të belit të ngushtë dhe të përsosur.

Miss Belt ju ndihmon të dukeni më të hollë menjëherë pas vendosjes së tij.


Shkruani nje pershtypje

Vini Re: HTML nuk eshte perkthyer!
Shume mire Mire

Unlimited Blocks, Tabs or Accordions with any HTML content can be assigned to any individual product or to certain groups of products, like entire categories, brands, products with specific options, attributes, price range, etc. You can indicate any criteria via the advanced product assignment mechanism and only those products matching your criteria will display the modules.

Also, any module can be selectively activated per device (desktop/tablet/phone), customer login status and other criteria. Imagine the possibilities.