Menu
Your Cart
20% OFF on all products Shop now

Baba de Caracol kremi për duar

-20 %

Baba de Caracol kremi për duar

  • Availability: In Stock
  • Product Code: Baba de Caracol
  • Weight: 0.00kg
Products Sold: 0
Product Views: 1771
19.90€
24.90€
Ex Tax: 19.90€

Baba de Caracol kremi për duar

 

Baba de Caracol kremi për duar është njëri prej zbulimeve të fundit në fushën e kozmetikës.

Fuqia e tij riparuese është e bazuar në kombinimin e aktiviteteve të përtërirjes e gatshme për të vepruar aty ku duhet më shumë.

Mjafte me duarve qe ju shkaktojne dhimbje dhe gishtave qe mezi I levizni.

Me kremin per duar Baba de Caracol thuani lamtumire duarve te enjtura, lekures se thate, te rrudhosur dhe djegjeve te ndryshme.

Fitoni elasticitetin, fleksibilitetin dhe levizshmerin e duarve, vetem duke aplikuar kete krem dhe rezultatet do te jene ashtu siq keni enderruar gjithmone.

    Allantoina: riparon dhe rigjeneron indet
    Acidi Glikolik: Siguron ripërtërirjen dhe rigjenerimin e lëkurës,
    Kolagjeni dhe Elastini: esencial për lëkurë të formësuar dhe të qëndrueshme,
    Vitaminat dhe proteinat bëjnë ushqyerjen e saj.

Përdorimi i kremës Baba de Caracol:

Përdorimi I përditshëm ndihmon në forcimin dhe ripërtërimin e indeve të lëkurës me rezulatete të jashtëzakonshme në trajtimin e: shenjave,thatësitë dhe carjet e ndryshme të lëkurës

Aplikojeni vetëm dy deri në tre herë në ditë në lëkurë të pastër me një masazhim të lehtë.
Masat paraprake

    Shmangni përdorimin e tij përgjatë ekspozimit përpara diellit
    Shmangni kontaktin me syte.
    Vetëm për perdorim të jashtëm. Mbajeni larg femijëve.
    Nuk përmban asnjë lloj konservuesish apo alergjentë.

Write a review
Note: HTML is not translated!
Bad Good
Baba de Caracol kremi për fytyrë Baba de Caracol kremi për fytyrë
Hot -14 %
Model: Baba de Caracol kremi për fytyrë
..
29.90€ 34.90€
Ex Tax:29.90€
Baba de Caracol kremi për fytyrë Baba de Caracol kremi për fytyrë
Hot -14 %
Model: Baba de Caracol kremi për fytyrë
..
29.90€ 34.90€
Ex Tax:29.90€
2 G Fitters 2 G Fitters
-17 %
Model: 2 G Fitters
..
49.90€ 59.80€
Ex Tax:49.90€
HAIR BUILDING FIBERS  HAIR BUILDING FIBERS HAIR BUILDING FIBERS  HAIR BUILDING FIBERS
Hot -25 %
Model: HAIR BUILDING FIBERS HAIR BUILDING FIBERS
..
14.90€ 19.90€
Ex Tax:14.90€
Paketa rimbushese nga 100G  Paketa rimbushese nga 100G
-33 %
Model: Paketa rimbushese nga 100G
..
19.90€ 29.90€
Ex Tax:19.90€
Dexe Hair Building Fibers Dexe Hair Building Fibers
-25 %
Model: Dexe Hair Building Fibers
..
14.90€ 19.90€
Ex Tax:14.90€
This is the sticky Notification module. You can use it for any sticky messages such as cookie notices, special promotions, or any other important messages. http://www.allaboutcookies.org/