Menu
Your Cart

Apple

Çantë me dizajn gjeometrik 3139-2
-33 %
Brand: Apple
Çantë me dizajn gjeometrik me ngjyrë argjendi.Me material të shëndritshem për përdorime në evente të ndryshme.I zbukuruar me zingjir ngjyrë ari.Shumë unike, për të kompletuar veshjen tuaj dhe për tu dukur sa më e veqant.Dimensioni:25*20*20..
19.90€ 29.90€
Ex Tax:19.90€
Krem rigjenerues me ekstrakt kërmilli + vaj Argani Krem rigjenerues me ekstrakt kërmilli + vaj Argani
New -48 %
Brand: Apple
Falë gamës së gjerë të përbërësve aktiv, krmei ndihmon rigjenerimin e nplotë të lëkurës, forcon funksionet e saj natyrore dhe ka efekt rigjenerues.Ekstrakti i kërmillit parandalon  plakjen e parakohshme të lëkurës dhe shfaqjen e rrudhave. Përbërësit:AquaCetearyl Alcohol Castor oil&nbs..
13.00€ 25.00€
Ex Tax:13.00€
Shallvare me dantellë të kuqe Shallvare me dantellë të kuqe
New -25 %
Brand: Apple
Shallvare me dantellë të kuqe                                     Përshkrimi : Shallvare të ngushta me bust të gjatë.Materiali : 90% Poliestër+10% Material elastikNgjyra : Ngjyra e kuqe     ..
14.90€ 19.90€
Ex Tax:14.90€
Shfaqur 1 nga 3 tek 3 (1 Faqe)