Menu
Your Cart

Produkte në TV

Produkte në TV
2 Dexe Hair Building Fibers 2 Dexe Hair Building Fibers
-50 %
2 Dexe Hair Building Fibers​ Hair Buliding- Përmirësimi i pamjes së flokëve me fibra bimore organike.Produkti i bashkangjitet flokëve tuaja dhe menjëherë rrit volumin e tyre. Hair Buliding u jep trashësi flokëve për vetëm 20 sekonda.Me këtë produkt të flokëve, eliminoni plotësisht pamjen pa flo..
24.90€ 49.90€
Ex Tax:24.90€
2 G Fitters                                  G Fitters është teknologjia më e re që ju ndihmon të humbni peshë dhe të formësoni muskujt tuaj vetëm duke bërë aktivitetet tuaja ditore.G Fitters, pantallona me pesh..
54.90€ 59.80€
Ex Tax:54.90€
2 GRIPEEZ 2 GRIPEEZ
-17 %
2 GRIPEEZ GRIPEEZ GRIPEEZ janë ngjitëse të vogla që ju ndihmojn të ngjisni çfardo objekti kudo.GRIPEEZ, shpikje revolucionare ngjitëseKëto ngjitëse ju ndihmojn të ngjisni objekte të ndyshme në vetëm disa sekonda, pa përdorur gozhda e as ngjitës të zakonshëm.Gripeez qëndron në vend derisa ta hiq..
24.90€ 29.90€
Ex Tax:24.90€
2 HAIR BUILDING FIBERS HAIR BUILDING FIBERS 2 HAIR BUILDING FIBERS HAIR BUILDING FIBERS
New -50 %
2 HAIR BUILDING FIBERS HAIR BUILDING FIBERS..
24.90€ 49.90€
Ex Tax:24.90€
Baba de Caracol kremi për duar Baba de Caracol kremi për duar
-40 %
Baba de Caracol-kremi për duarBaba de Caracol kremi për duar është njëri prej zbulimeve të fundit në fushën e kozmetikës. Kërmilli ka veti unike të shërimit të lëkurës. Ai ka aftësi që guackën e vet ta ripërtërij  vetëvetiu në raste të demtimit te saj, duke perfshirë rimarrjen e substan..
14.90€ 24.90€
Ex Tax:14.90€
Baba de Caracol kremi për fytyrë Baba de Caracol kremi për fytyrë
Hot -14 %
Baba de Caracol kremi për fytyrë është njëri prej zbulimeve të fundit në fushën e kozmetikës. Kërmilli ka veti unike të shërimit të lëkurës. Ai ka aftësi që guackën e vet ta ripërtërij  vetëvetiu në raste të dëmtimit të saj, duke perfshirë rimarrjen e substancës Alantonine, që gjendet n..
29.90€ 34.90€
Ex Tax:29.90€
Car Renu Car Renu
New -40 %
Tretmani me I mire per veturen tuaj.Rifreskon dhe rregullon qdo pjese dhe komponentë te makinave. Eshte shume e lehte per tu perdorur, thjeshte e aplikoni ne siperfaqen qe deshironi ta rifreskoni dhe kjo esht e gjitha. Car Renu rikthen plastikat dhe komponentët e tjerë te perkeqesuar ne gjend..
14.90€ 24.90€
Ex Tax:14.90€
Delany - Pudër me minerale
New -63 %
Delany - Pudër me minerale Për lekurë të butë dhe të ndjeshme!-Pluhur mineral për pigmente korigjuese.-E përshtatshme për të gjitha llojet e lëkurave.-I jep fytyrës tuaj pamje të freskët dhe të shëndetshme gjatë gjithë kohës.-Bashkangjitur me pluhurin mineral keni edhe një brush për aplikim sa më të..
14.90€ 39.90€
Ex Tax:14.90€
Dexe Hair Building Fibers Dexe Hair Building Fibers
-25 %
Dexe Hair Building Fibers​ Hair Buliding- Përmirësimi i pamjes së flokëve me fibra bimore organike.Produkti i bashkangjitet flokëve tuaja dhe menjëherë rrit volumin e tyre. Hair Buliding u jep trashësi flokëve për vetëm 20 sekonda.Me këtë produkt të flokëve, eliminoni plotësisht pamjen pa flokë..
14.90€ 19.90€
Ex Tax:14.90€
GRIPEEZ GRIPEEZ
-25 %
GRIPEEZ GRIPEEZ GRIPEEZ janë ngjitëse të vogla që ju ndihmojn të ngjisni çfardo objekti kudo.GRIPEEZ, shpikje revolucionare ngjitëseKëto ngjitëse ju ndihmojn të ngjisni objekte të ndyshme në vetëm disa sekonda, pa përdorur gozhda e as ngjitës të zakonshëm.Gripeez qëndron në vend derisa ta hiqni..
14.90€ 19.90€
Ex Tax:14.90€
Hair Grow Max Hair Grow Max
New Hot
Ju prezantojmë Hair Grow Max, një produkt i ri i projektuar për njerëzit që vuajnë nga humbja e flokëve.Ky është trajtimi më efektiv i zbuluar ndonjëherë, sepse shkencëtarët duhej të kërkonin dhe të mblidhnin me dorë ekstraktet e 22 bimëve nga 12 vende të ndryshme dhe e gjitha bazohet në shkencë..
29.90€
Ex Tax:29.90€
VCloud Steamer VCloud Steamer
-25 %
VCloud Steamer VCLOUD STEAMER​VCloud Steamer! Pajisja e re që largon rrudhat nga materialet më të ndjeshme deri tek rrobat e trasha.Pajisja VCLOUD STEAMER bënë më shumë se hekurosje.Ajo në të njejtën kohë pastron dhe dezinfekton në vetëm pak minuta.Kjo paisje eleminon rrudhat më shpejt se hekuri i z..
29.90€ 39.90€
Ex Tax:29.90€
Shfaqur 1 nga 12 tek 12 (1 Faqe)
This is the sticky Notification module. You can use it for any message such as cookie notices, special promotions, or any other important text.