Menu
Your Cart

Bizhuteri

Bizhuteri
Qafore 60080371
New -29 %
Qafore 60080371   Qafore ngjyrë ari me formë zemre.E punuar me dizajn të personalizuar.E përshtatshme të kombinohet me veshje të ndryshme për çdo rast.Seti ka 2 vite garancion...
9.90€ 13.90€
Ex Tax:9.90€
Rreth dore 70070463 Rreth dore 70070463
-17 %
Rreth dore 70070463  Rreth dore ngjyrë ari.I hapur me mundësi zgjerimi dhe përshtatje me madhësi të dorës tuaj. I punuar nga materiali bakër dhe bronz.Mund ta vendosni në raste festash të ndryshmeSeti ka 2 vite garancion...
9.90€ 11.90€
Ex Tax:9.90€
Rreth dore 70070706 Rreth dore 70070706
-17 %
Rreth dore 70070706                                             Rreth dore ngjyr..
9.90€ 11.90€
Ex Tax:9.90€
Set 10014168    Set 10014168
-17 %
Set 10014168                                                ..
14.90€ 17.90€
Ex Tax:14.90€
Set 10020318B       Set 10020318B
-17 %
Set 10020318B                                                ..
14.90€ 17.90€
Ex Tax:14.90€
Set 10020834  Set 10020834
-25 %
Set 10020834   Seti përbëhet nga qaforja, vathët dhe unaza.Janë të punuar nga materiali bakër dhe bronz.Seti është i përshtatshëm të kombinohet me veshje në raste dasmash apo ahengje tjera. Seti ka 2 vite garancion...
14.90€ 19.90€
Ex Tax:14.90€
Set 10020876  Set 10020876
-20 %
Set 10020876                                                ..
19.90€ 24.90€
Ex Tax:19.90€
Set 10020876             Set 10020876
-20 %
Set 10020876                                                ..
19.90€ 24.90€
Ex Tax:19.90€
Varëse - M002
New -39 %
Varëse - M002                                                ..
18.90€ 31.00€
Ex Tax:18.90€
Varëse - N009
New -41 %
Varëse - N009 Varëse e larë në flakë Platinium.E dekoruar me gurë Zirkoni.Broshi i varëses me dizajn të veçantë me madhësi 1.2x1.5cm. Stili:KLASIK...
12.90€ 21.90€
Ex Tax:12.90€
Vathë - GE762 Vathë - GE762
-55 %
Vathë - GE762   Vathë të larë në flakë ari dhe të emaluar me elemente të Swarovski në madhësi prej 2x1cm.Vathët kanë kapëse mbërthyese...
8.90€ 19.90€
Ex Tax:8.90€
VATHË 10MM 20011520B    Vathë elegat ngjyrë ari.E përshtatshme të kombinohet me veshje të ndryshme për çdo rast. Seti ka 2 vite garancion...
5.90€
Ex Tax:5.90€
Shfaqur 1 nga 12 tek 14 (2 Faqe)