Menu
Your Cart

Aksesorë

Aksesorë
Çantë dore 3160 Çantë dore 3160
New -47 %
Çantë dore shumengjyrshe mat, pa shkelqim.Me përdorim të përditshëm.Posedon zingjirin e gjatë të cilin mund ta hiqni ose ta vendosni dhe eshte mat, pa shkelqim.Dimensionet:28*17.5*7CM..
14.90€ 27.90€
Ex Tax:14.90€
 Çantë me material farmerkë.Për përdorim të përditshëm, e vogël dhe shumë praktike për ta mbajtur kudo me vete.Dimensionet:20.5*11*11 cm..
7.90€
Ex Tax:7.90€
Çantë e madhe krahu 3218 Çantë e madhe krahu 3218
-54 %
Çantë e zezë me reflektim shumë ngjyrësh mat.Mund ta përdorni për përditshmëri dhe në qdo lloj udhëtimi.Shumë praktike dhe shumë e rehatshme për tu mbajtur.Dimensionet:25*31*12 cm..
19.90€ 42.90€
Ex Tax:19.90€
 Çantë me dizajn unik me ngjyrë pembe.Me material të shëndritshëm dhe shumë praktike, me dizajnin e prerjeve të ndryshme.Dimensionet:20.5*11*11cm..
9.90€
Ex Tax:9.90€
Çantë me dizajn unik me ngjyrë të bardhë.Me material të shëndritshëm dhe shumë praktike, me dizajnin e prerjeve të ndryshme.Dimensionet:20.5*11*11cm..
9.90€
Ex Tax:9.90€
Çantë elegante 3131 Çantë elegante 3131
-40 %
Çantë me dizajn gjeometrik me shumë ngjyra.Me material të shëndritshem për përdorime në evente të ndryshme, me zingjirë të gjatë të cili mund ta hiqni ose ta vendosni.Dimensionet:28*17.5*7cm..
14.90€ 24.90€
Ex Tax:14.90€
Çantë farmerkë 3170 Çantë farmerkë 3170
-47 %
Çantë me material farmerkë me 2 lloje të ngjyrave.Me përdorimë të përditshmërisë, të cilë mund ta stiloni me veshje të ndryshme të garderoës tuaj.Dimensionet:38X26X13 cm..
19.90€ 37.90€
Ex Tax:19.90€
Çantë krahu 3158  Çantë krahu 3158
-47 %
Çantë krahu me ngjyrë ari metalike.Me material të shëndritshem për përdorime në përditshmëri.Dimensioni32*45cm..
19.90€ 37.90€
Ex Tax:19.90€
Çantë krahu 3158-1  Çantë krahu 3158-1
-47 %
Çantë krahu me ngjyrë argjendi metalike.Me material të shëndritshem për përdorime në përditshmëri.Dimensioni32*45cm..
19.90€ 37.90€
Ex Tax:19.90€
Çantë me dizajn gjeometrik 3139-2
-33 %
Brand: Apple
Çantë me dizajn gjeometrik me ngjyrë argjendi.Me material të shëndritshem për përdorime në evente të ndryshme.I zbukuruar me zingjir ngjyrë ari.Shumë unike, për të kompletuar veshjen tuaj dhe për tu dukur sa më e veqant.Dimensioni:25*20*20..
19.90€ 29.90€
Ex Tax:19.90€
Çantë me dizajnin e katrorave te ngushte 3163  Çantë me dizajnin e katrorave te ngushte 3163
-40 %
Çantë me dizajnin e katrorave te ngushte.Me material shume kualitativ,shumengjyrshe mat.Shumëmoderne dhe e përshtatshme me gjitha llojet e veshjeve.Dimensioni:28*17.5*7CM..
14.90€ 24.90€
Ex Tax:14.90€
Çantë me dy krahë 3195 Çantë me dy krahë 3195
-38 %
Çantë me dy krahë, e farmerkës ngjyrë e hapur.Me material të farmerkës ku mund ta përdorni në përditshmëri,udhëtime të ndryshme ose shkollë.Dimensioni:42*31*14cm..
24.90€ 39.90€
Ex Tax:24.90€
Shfaqur 1 nga 12 tek 36 (3 Faqe)