Menu
Your Cart

Shallvare

Shallvare
 Shallvare-25512-1  Shallvare-25512-1
-50 %
 Shallvare-25512-1                                             Përshkrimi :..
19.90€ 39.90€
Ex Tax:19.90€
Shallvare me dantellë të kuqe Shallvare me dantellë të kuqe
New -25 %
Brand: Apple
Shallvare me dantellë të kuqe                                     Përshkrimi : Shallvare të ngushta me bust të gjatë.Materiali : 90% Poliestër+10% Material elastikNgjyra : Ngjyra e kuqe     ..
14.90€ 19.90€
Ex Tax:14.90€
Shallvare me shirita lëkure F64187-2  Shallvare me shirita lëkure F64187-2
-63 %
Shallvare me shirita lëkure F64187-2                  Përshkrimi i produktit:Këto shallvare do të ju bëjnë që të gjithë të kthejn kokën pas jush. E punuar me dizajn shumë sensual dhe me prerje mahnitëse. Me jakë V, ..
14.90€ 39.90€
Ex Tax:14.90€
Shallvare të bardha R80328-2 Shallvare të bardha R80328-2
-63 %
Shallvare të bardha R80328-2                   Përshkrimi:​Këto shallvare janë ngjyrë të bardhë me dekorim elegant tek busti.​Shumë të përshtatshme për ndeja dhe ahengje.​Me material të ngushtë por me zgjerim t..
14.90€ 39.90€
Ex Tax:14.90€
Shallvare të ngushta me detaj tek qafa LC64042-2   Shallvare të ngushta me detaj tek qafa LC64042-2
-63 %
Shallvare të ngushta me detaj tek qafa LC64042-2     Përshkrimi:​Dhuroni vetës këtë kostum fantastik dhe shumë elegant.​Me detaje shumë minimale këto shallvare janë ideale për ndejat tuaja.Materiali: ​Poliestër+ Material elastikNgjyra: E zezë.Stili: Tërheqës, elegantë.Vishet për ..
14.90€ 39.90€
Ex Tax:14.90€
Shallvare të shkurtra F60411  Shallvare të shkurtra F60411
-50 %
Shallvare të shkurtra F60411                      Përshkrimi:​Këto shallvare të shkurtra janë zgjedhja e përkryer për një mbrëmje.​Me material shumëluksoz prej dantelle me punime këto shallvare j..
14.90€ 29.90€
Ex Tax:14.90€
Shallvare të zeza
New -25 %
Shallvare të zeza                             Përshkrimi : Shallvare të ngushta me bust të gjatë.Materiali : 90% Poliestër+10% Material elastikNgjyra : Ngjyra e zezë ..
14.90€ 19.90€
Ex Tax:14.90€
Shallvare të zeza elegante F64126-2 Shallvare të zeza elegante F64126-2
-63 %
Shallvare të zeza elegante F64126-2        Përshkrimi i produktit : Shallvare tërheqëse ngjyrë të zezë me prerje sensual. Të përshtatshme për t’i veshur në ahengje të ndryshme apo edhe për mbrëmje. Me dizajn shumë sensual këto shallvare ju dhurojn një formë perfekt..
14.90€ 39.90€
Ex Tax:14.90€
Shallvare trendi F60390 Shallvare trendi F60390
-63 %
Shallvare trendi F60390                                Përshkrimi:​Shallvare me material ngjyrë bezhë tek këmbët dhe me dantellë dekoruese lartë...
14.90€ 39.90€
Ex Tax:14.90€
Shallvare-23675-1    Shallvare-23675-1
-63 %
Shallvare-23675-1                                           Përshkrimi: Shallvare për mbrë..
14.90€ 39.90€
Ex Tax:14.90€
Shallvare-23675-2     Shallvare-23675-2
-63 %
Shallvare-23675-2                                           Përshkrimi: Shallvare pa ..
14.90€ 39.90€
Ex Tax:14.90€
Shallvare-24652-1  Shallvare-24652-1
-63 %
Shallvare-24652-1                                           Përshkrimi: Shallvare me detaj..
14.90€ 39.90€
Ex Tax:14.90€
Shfaqur 1 nga 12 tek 19 (2 Faqe)