Menu
Your Cart

Aksesorë Intime

Aksesorë Intime
Fllastera ngjitëse për gjinjë-TX08 Fllastera ngjitëse për gjinjë-TX08
-20 %
Përshkrimi:​Fllastera ngjitëse për gjinjë.​Të përshtatshëm me lëkurën e gjinjëve.​Vendosen në gjinjë, nën rroba pa pasur nevojë për sytjena​I dhurojnë gjinjëve tuaj pamje të përsosur.​Ofrojnë ngritje natyrale gjoksi.Ngjyra: Ngjyra në dispozicion: Bezhë...
7.90€ 9.90€
Ex Tax:7.90€
Mbushje për gjinjë-BR01 Mbushje për gjinjë-BR01
New -20 %
Mbushje për gjinjë për një pamje sa më sensuale...
7.90€ 9.90€
Ex Tax:7.90€
Pjesë shtuese për sytjena-CM02 Pjesë shtuese për sytjena-CM02
-20 %
Përshkrimi: ​Pjesë shtuese për sytjena.​Këto pjesë shtuese me mbushje ju dhurojnë madhësi perfekte të gjinjëve.​Vendosen në sytjena nga brenda dhe nuk vërehen nën rroba.Ngjyra: ​Ngjyra në dispozicion: Bezhë...
7.90€ 9.90€
Ex Tax:7.90€
Shtojca të sfungjerit për sytjena
New -51 %
Shtojca të sfungjerit për sytjena që ju dhurojnë pamje të ngritur të dekoltesë tuaj...
4.90€ 9.90€
Ex Tax:4.90€
Shtojca te silikonit për sytjena-D13
New -51 %
Shtojca të silikonit për sytjena që ju dhurojnë pamje të ngritur të dekoltesë tuaj...
4.90€ 9.90€
Ex Tax:4.90€
Vishni shtesat e sytjenave nën sytjenat tuaja për një dekolte më të ngritur dhe më të formuar...
9.90€
Ex Tax:9.90€
Vishni shtesat e sytjenave nën sytjenat tuaja për një dekolte më të ngritur dhe më të formuar...
9.90€
Ex Tax:9.90€
Shtojca të sytjenave të cilat mund ti vishni edhe gjatë notit.Janë mbi të gjitha shumë të përshtatshme...
4.90€
Ex Tax:4.90€
Shumë të përshtatshme për larjen e sytjenave.E përshtatshme edhe për në lavatriqen  e rrobave...
4.90€
Ex Tax:4.90€
Shfaqur 1 nga 9 tek 9 (1 Faqe)