Menu
Your Cart

Veshje Intime

Veshje Intime
Mbështetësja e gjoksit dhe krahëve 16127   Përshkrimi:​Mbështetësi korigjues I gjoksit dhe I shpatullës së pasme është I formuar nga një material shumë kualitativ që ju të mund të ndiheni sa më rehatshëm.Ju mundëson eleminimin e ndrydhjes së gjinjëve përgjthmonë.Ai e kontrollon zonën e shp..
9.90€
Ex Tax:9.90€
Mbështetësja e gjoksit dhe krahëve 16127-1 Përshkrimi:​Mbështetësi korigjues I gjoksit dhe I shpatullës së pasme është I formuar nga një material shumë kualitativ që ju të mund të ndiheni sa më rehatshëm.Ju mundëson eleminimin e ndrydhjes së gjinjëve përgjthmonë.Ai e kontrollon zonën e shpatullave t..
9.90€
Ex Tax:9.90€
Mbështetësja korigjuese 16143 Përshkrimi:​Mbështetësi korigjues I gjoksit dhe I kurrizit është I formuar nga një material shumë I butë që të mund ta vishni në përditshmëri dhe të ndiheni rehatshëm.Vishni sytjenat e juaja të preferuara dhe sipër tyre këto mbështetëse dhe menjëher do të merrni nje pam..
9.90€
Ex Tax:9.90€
Mbështetësja korigjuese 16143-1  Përshkrimi:​Mbështetësi korigjues I gjoksit dhe I kurrizit është I formuar nga një material shumë I butë që të mund ta vishni në përditshmëri dhe të ndiheni rehatshëm.Vishni sytjenat e juaja të preferuara dhe sipër tyre këto mbështetëse dhe menjëher do të merrni..
9.90€
Ex Tax:9.90€
Sytjenat sportive VITALMAXX.Shumë të përshtatshme përgjatë aktiviteteve sportive.Mund ti vishni edhe nën rroba dhe të ndiheni shumë rehatshëm.Materiali:92% Polyamid 8% Elasthan..
14.90€
Ex Tax:14.90€
Shallë -25639-1 Shallë -25639-1
-20 %
Shallë -25639-1 Përshkrimi:​Shallë plazhi me dantella. Ngjyra e zezë.Materiali:​65% Pambuk+35% PoliestërNgjyrat:​E zezë, e bardhë...
19.90€ 24.90€
Ex Tax:19.90€
Shtrënguese me mbushje 3809H Shtrënguese me mbushje 3809H
-50 %
Shtrënguese me mbushje 3809H Përshkrimi:​Këto shtrënguese ju ofrojn bark të rrafsht dhe të pasme përfekte.​Mund t’i vishni nën veshjet tuaja të preferuara dhe të mos keni më komplekse.Materiali:​Me material shumë komod këto veshje intime ju sigurojn trup perfekt...
9.90€ 19.90€
Ex Tax:9.90€
Sytjena dentelle të kuqe R80545-4
-34 %
Sytjena dentelle të kuqe R80545-4  Përshkrimi:​Sytjena me dantellë të kuqe shumë tërheqëse​Këta sytjena ju ofrojnë rehati dhe sensualitet. Shumë të përshtatshme dhe të kombinueshme me veshjt tuaja.​Sytjenat kanë edhe shirit zbukurues që mund ta vendosni dhe ta largoni sipas dëshirës.​Duhet të l..
9.90€ 14.90€
Ex Tax:9.90€
Sytjena dentelle të zezë R80546-1 Përshkrimi:​Sytjena me dantellë të zezë dhe me rripa dekorues.​Këta sytjena ju ofrojnë rehati dhe sensualitet. Shumë të përshtatshme dhe të kombinueshme me veshjet tuaja.​Sytjenat kanë,shirita zbukurues që mund të ia vendosni dhe të ia largon isipas dëshirës.​Duhet ..
9.90€
Ex Tax:9.90€
Sytjena pa rripa Jy07 Sytjena pa rripa Jy07
-34 %
Sytjena pa rripa Jy07 Përshkrimi:​Sytjena pa rripa për forma mahnitëse.Shumë të përshtatshëm për tu veshur nën rroba me dekolte të hapur.Nga mbrapa kanë përthekueset në 4 nivele. Gjithashtu me sytjena vijnë edhe shtesat e pjesës mbrapa: ajo me material dhe pjesa tjetër transparente...
9.90€ 14.90€
Ex Tax:9.90€
Sytjena silikoni CM014  Përshkrimi:​Sytjena silikoni që ju ofrojn pamje shumë tërheqëse.Të përshtatshme ti vishni nën veshjet elegante të hapura.Qëndrojnë në vend dhe nuk ju krijojn problem gjatë lëvizjeve. gjithashtu me sytjen vijnë edhe rripat transparent që mund ti vendosni në krahë...
12.90€
Ex Tax:12.90€
Shfaqur 1 nga 12 tek 23 (2 Faqe)
This is the sticky Notification module. You can use it for any message such as cookie notices, special promotions, or any other important text.