Menu
Your Cart

Intime

Intime
Bikine LB160131 Bikine LB160131
New -60 %
Bikine dy pjesëshe.Me ngjyra verore të kombinuara.Të përshtatshme për çdo formë trupi...
9.90€ 24.90€
Ex Tax:9.90€
Fllastera ngjitëse për gjinjë-TX08 Fllastera ngjitëse për gjinjë-TX08
-20 %
Përshkrimi:​Fllastera ngjitëse për gjinjë.​Të përshtatshëm me lëkurën e gjinjëve.​Vendosen në gjinjë, nën rroba pa pasur nevojë për sytjena​I dhurojnë gjinjëve tuaj pamje të përsosur.​Ofrojnë ngritje natyrale gjoksi.Ngjyra: Ngjyra në dispozicion: Bezhë...
7.90€ 9.90€
Ex Tax:7.90€
Mbështetësja e gjoksit dhe krahëve 16127   Përshkrimi:​Mbështetësi korigjues I gjoksit dhe I shpatullës së pasme është I formuar nga një material shumë kualitativ që ju të mund të ndiheni sa më rehatshëm.Ju mundëson eleminimin e ndrydhjes së gjinjëve përgjthmonë.Ai e kontrollon zonën e shp..
9.90€
Ex Tax:9.90€
Mbështetësja e gjoksit dhe krahëve 16127-1 Përshkrimi:​Mbështetësi korigjues I gjoksit dhe I shpatullës së pasme është I formuar nga një material shumë kualitativ që ju të mund të ndiheni sa më rehatshëm.Ju mundëson eleminimin e ndrydhjes së gjinjëve përgjthmonë.Ai e kontrollon zonën e shpatullave t..
9.90€
Ex Tax:9.90€
Mbështetësja korigjuese 16143 Përshkrimi:​Mbështetësi korigjues I gjoksit dhe I kurrizit është I formuar nga një material shumë I butë që të mund ta vishni në përditshmëri dhe të ndiheni rehatshëm.Vishni sytjenat e juaja të preferuara dhe sipër tyre këto mbështetëse dhe menjëher do të merrni nje pam..
9.90€
Ex Tax:9.90€
Mbështetësja korigjuese 16143-1  Përshkrimi:​Mbështetësi korigjues I gjoksit dhe I kurrizit është I formuar nga një material shumë I butë që të mund ta vishni në përditshmëri dhe të ndiheni rehatshëm.Vishni sytjenat e juaja të preferuara dhe sipër tyre këto mbështetëse dhe menjëher do të merrni..
9.90€
Ex Tax:9.90€
Mbushje për gjinjë-BR01 Mbushje për gjinjë-BR01
New -20 %
Mbushje për gjinjë për një pamje sa më sensuale...
7.90€ 9.90€
Ex Tax:7.90€
Sytjenat sportive VITALMAXX.Shumë të përshtatshme përgjatë aktiviteteve sportive.Mund ti vishni edhe nën rroba dhe të ndiheni shumë rehatshëm.Materiali:92% Polyamid 8% Elasthan..
14.90€
Ex Tax:14.90€
Shallë -25639-1 Shallë -25639-1
-20 %
Shallë -25639-1 Përshkrimi:​Shallë plazhi me dantella. Ngjyra e zezë.Materiali:​65% Pambuk+35% PoliestërNgjyrat:​E zezë, e bardhë...
19.90€ 24.90€
Ex Tax:19.90€
Shtojca të sfungjerit për sytjena
New -51 %
Shtojca të sfungjerit për sytjena që ju dhurojnë pamje të ngritur të dekoltesë tuaj...
4.90€ 9.90€
Ex Tax:4.90€
Shfaqur 1 nga 12 tek 33 (3 Faqe)