Menu
Your Cart

Fustana Ekskluziv

Fustana Ekskluziv
Fustan dyngjyrësh me rripa F28059    Fustan dyngjyrësh me rripa F28059
-67 %
Fustan dyngjyrësh me rripa F28059                       ​Fustan dyngjyrsh shumë joshës me rripa dekorues.Dizajni i bustit ju dhuron ekspozim shumë tërheqës.​Materiali elastik jep pamje perfe..
29.90€ 89.90€
Ex Tax:29.90€
Fustan elegant F28018-8 Fustan elegant F28018-8
-67 %
Përshkrimi:Fustanat e ngushtë me shirita janë shumë në modë, prandaj ky fustan është ai që ju duhet.​Me material shumë fleksibil fustani ju jep forma ideale dhe rehati në lëvizje.Ideal për raste solemne dhe shumë i përshtatshëm për cilin do lloj trupi.Fustani është ngjyrë rozë të mbyllët dhe shumë i..
29.90€ 89.90€
Ex Tax:29.90€
Fustan i ndarë F28181   Fustan i ndarë F28181
-70 %
​Femrat janë të dashuruara pas fustanave me shirita të ndarë. Ky fustan është ai që ju duhet.​Materiali elastik me shirita ju ekspozon më së miri linjat e trupit tuaj.​Pjesa e përparme shumë joshëse dhuron stil unik.​Ndarja e fustanit me ngjyra ju dhuron përkufizim ideal trupor.Materiali: Najllon, p..
29.90€ 99.90€
Ex Tax:29.90€
Fustan i zi vezullues F28072-3 Fustan i zi vezullues F28072-3
-73 %
Fustan i zi me fije vezulluese shumë glamuroz.Me material elastik fustani ju jep pamjen joshëse dhe shumë ekstravagante.​Fustani është shumë trendi dhe i përshtatshëm për ndeja të ndryshme.​Kufizim që i jep trupit tuaj ju bënë të ndiheni bukur dhe komode.Materiali: Najllon, pëlhurë, material elastik..
29.90€ 109.00€
Ex Tax:29.90€
Fustan ngjyrë argjendi F28072-1 Fustan ngjyrë argjendi F28072-1
-73 %
​Moda e fundit më e kërkuar e fustaneve ka mbërritur edhe tek ne.​Ju sjellim fustanin ngjyrë argjendi me pëlhurë shumëkualitative.​Fustani është i dizajnuar ashtu që ju mundëson të dukeni në forma perfekte dhe shumë tërheqëse.​Fustanin mund ta vishni në ahengje apo ndeja të ndryshme.Materiali:Najlon..
29.90€ 109.00€
Ex Tax:29.90€
Fustan ngjyrë ari me jakë V F28076 Fustan ngjyrë ari me jakë V F28076
-73 %
Dizajni me shkëlqim ju jep pamje elegante.​Me dizajne prej fashave ngjyrë ari fustani ju mundëson lëvizje të lirë dhe formësim të trupit.​Ka jakë V që ju lejon ekspozim të trupit tuaj për një dukje fantastike.​Ju bënë të dukeni më të hollë dhe nuk lejon të vërehen komlekset trupore që mund ti keni.M..
29.90€ 109.00€
Ex Tax:29.90€
Fustan ngjyrë bezh F28061 Fustan ngjyrë bezh F28061
-72 %
Përshkrimi: Fustan i thjeshë me shirita elastik ngjyrë bezh.​I përshtatshëm për trupin tuaj.​Dhuron pamje joshëse të linjave tuaja trupore.​Me gjatësi deri tek gjunjët, fustani dhuron pamje të sofistikuar dhe serioze.Materiali:  Najllon, pëlhurë, material elastikNgjyra: BezhStili:  Klasik,..
24.90€ 89.00€
Ex Tax:24.90€
Fustan ngjyrë metalike me jakë V F28161 Fustan ngjyrë metalike me jakë V F28161
-77 %
Përshkrimi:​Fustan metalik me nje shtresë me ngjyrë të zezë është një zgjedhje e mrekullueshme.​Me jakën V, fustani jep pamje glamuroze dhe shumë joshëse.​I përshtatshëm për festa dhe ahengje.​Me mengë të shkurtë me një shtres metali me shkelqim .Materiali: Najllon, material elastikNgjyra: Kombimin ..
24.90€ 109.00€
Ex Tax:24.90€
Kostum elegant dy pjesësh F28136
-75 %
Përshkrimi:​Ky kostum dy pjesësh është dizajnuar për të qëndruar elegant në trupin tuaj.​Me dekor me pulla metali, ky kostum jep pamje modern dhe joshëse.​I përshtatshëm të vishet në ndeja të ndryshme.​Shumë i rehatshëm gjatë lëvizjeve.Materiali:  Najllon, pëlhurë, material elastikNgjyra: Bezh...
29.90€ 119.00€
Ex Tax:29.90€
Shfaqur 1 nga 9 tek 9 (1 Faqe)
This is the sticky Notification module. You can use it for any message such as cookie notices, special promotions, or any other important text.