Menu
Your Cart

Fustana Solemn

Fustana Solemn
Fustan elegant me dantellë R80196-3 Fustan elegant me dantellë R80196-3
-64 %
Përshkrimi: Fustan elegant I kombinuar me material të verdhë vezullues dhe dantellë të zezë​Shumë ekstravagant dhe unik. I përshtatshëm për ahengje dhe mbrëmje elegante.​Duhet të lahet në dorë në ujë me temperature prej 30 gradë. Fustani mund të hekuroset por me temperature të ulët.  Madhësia:&..
19.90€ 54.90€
Ex Tax:19.90€
Fustan I gjatë elegant R80196-4   Fustan I gjatë elegant R80196-4
-64 %
Përshkrimi: Fustan elegant I kombinuar me material të gjelbërt vezullues dhe dantellë të zezë.​Shumë ekstravagant dhe unik. I përshtatshëm për ahengje dhe mbrëmje elegante.​Duhet të lahet në dorë në ujë me temperature prej 30 gradë. Fustani mund të hekuroset por me temperature të ulët.  Madhësi..
19.90€ 54.90€
Ex Tax:19.90€
Fustan i gjatë me pjesë transparente F60039-2 Fustan i gjatë me pjesë transparente F60039-2
-43 %
Përshkrimi: I dizajnuar me material të lëshuar nga mbrapa dhe me dantellë me lule, ky fustan do të ju kompletoj pamjen.​Shumë elastik dhe i përshtatshëm për trup.​Mund ta vishni në festa solemne.​Dizajni i tij unik përmbushë pamjen tuaj luksoze.Materiali:  Poliestër +Material elastikNgjyra:&nbs..
19.90€ 34.90€
Ex Tax:19.90€
Fustan me kapëse dhe lidhëse LC60125  Fustan me kapëse dhe lidhëse LC60125
-50 %
Përshkrimi:Fustan i gjatë me kapëse dhe lidhëse në bel.​I përshtatshëm për cilindo lloj trupi.​Dantella me lule ofron pamje simpatike.​Thekson linjat dhe ofron pamje modern.Materiali:Poliestër +Material elastikNgjyra:KremStili:  Joshëse.Vishet për raste: ​Ndeja, festa.Jaka:  Jakë V me kapë..
14.90€ 29.90€
Ex Tax:14.90€
Fustan ngjyrë rozë me dantellë F61129-10 Fustan ngjyrë rozë me dantellë F61129-10
-72 %
Përshkrimi:​Shfaqë një siluetë të përsosur me këtë fustan elegant.​Fustani ka dekorim prej dantellash dhe ju jep forma perfekte.​I përshtatshëm të vishet në ahengje të nryshme.​Shumë i rehatshëm gjatë lëvizjeve.Materiali:Poliestër+Material elastikNgjyra:RozëStili:I guximshëm, elegant.Vishet për rast..
19.90€ 69.90€
Ex Tax:19.90€
Fustan tërheqës I gjatë R80368-1       Fustan tërheqës I gjatë R80368-1
-45 %
Përshkrimi:​Fustan shumë tërheqës me material të kombinuar dantell dhe poshtë material I butë shumë modern.​Ngjyra e fustanit është e gjelbër e errët.​Pjesa e bustit ka dekorim dentelle shumë elegante dhe ofron pamje mjaftë tërheqëse.​Duhet të lahet në dorë në ujë me temperature prej 30 gradë. Fusta..
24.90€ 44.90€
Ex Tax:24.90€
Shfaqur 1 nga 6 tek 6 (1 Faqe)