Menu
Your Cart

Fustana

Fustana
Fund -LB90454 Fund -LB90454
-60 %
 Përshkrimi:​Fund i shkurtë lëkure me lidhse.Ngjyra:​Me ngjyra të zezë...
9.90€ 24.90€
Ex Tax:9.90€
Fustan -25593-2 Fustan -25593-2
-60 %
 Përshkrimi:​Fustan i ngushtë me mëngë të gjata.Materiali:​95% Poliestër + 5% Material elastik.Ngjyrat:​ E kuqe, e bardhë...
9.90€ 24.90€
Ex Tax:9.90€
Fustan bardhë e zi me mëngë F21607 Fustan bardhë e zi me mëngë F21607
-60 %
Përshkrimi:​Fustan që është projektuar për të ju dhuruar forma perfekte.​Me material shumë unik.​Mund të vishet në ndeja të ndryshme.​Materiali elastik ju jep rehati gjatë lëvizjeve.Materiali:​Poliestër + Material elastik.Ngjyra:​E kombinuar ( E bardhë, e zezë).Stili:​I rastësishëm, i guximshëm.Vish..
9.90€ 24.90€
Ex Tax:9.90€
Fustan dyngjyrësh F22325-2                      Fustan dyngjyrësh F22325-2
-60 %
 Përshkrimi:​Kompletoni stilin tuaj të mbrëmjes me këtë fustan shumë sensual.​Me material dantelle, fustani jep pamje perfekte.​I përshtatshëm për ndeja të ndryshme.​Shumë i rehatshëm gjatë lëvizjeve.Materiali:​95%Poliestër+5%Material elastik.Ngjyra:​E kombinuar (E zezë, bezh).Stili:​Sensual, j..
9.90€ 24.90€
Ex Tax:9.90€
Fustan dyngjyrësh me rripa F28059  Fustan dyngjyrësh me rripa F28059
-67 %
Fustan dyngjyrësh me rripa F28059                       ​Fustan dyngjyrsh shumë joshës me rripa dekorues.Dizajni i bustit ju dhuron ekspozim shumë tërheqës.​Materiali elastik jep pamje perfe..
29.90€ 89.90€
Ex Tax:29.90€
Fustan elegant F28018-8 Fustan elegant F28018-8
-67 %
Përshkrimi:Fustanat e ngushtë me shirita janë shumë në modë, prandaj ky fustan është ai që ju duhet.​Me material shumë fleksibil fustani ju jep forma ideale dhe rehati në lëvizje.Ideal për raste solemne dhe shumë i përshtatshëm për cilin do lloj trupi.Fustani është ngjyrë rozë të mbyllët dhe shumë i..
29.90€ 89.90€
Ex Tax:29.90€
Fustan elegant me dantellë R80196-3 Fustan elegant me dantellë R80196-3
-64 %
Përshkrimi: Fustan elegant I kombinuar me material të verdhë vezullues dhe dantellë të zezë​Shumë ekstravagant dhe unik. I përshtatshëm për ahengje dhe mbrëmje elegante.​Duhet të lahet në dorë në ujë me temperature prej 30 gradë. Fustani mund të hekuroset por me temperature të ulët.  Madhësia:&..
19.90€ 54.90€
Ex Tax:19.90€
Fustan i bardhë me dantellë me fije F21684 Fustan i bardhë me dantellë me fije F21684
-50 %
Përshkrimi:​Gjallëroni pamjen me këtë fustan unik.​Jepni stil modern dhe joshës trupit tuaj.​Fustani ka material elastik shumë kualitativ.​Me dizajn me dantellë me fije në mes të tij, fustani ju jep linja perfekte.​ I përshtatshëm për ndeja të ndryshme.Materiali:​Poliestër + Material elastik.Ngjyra:..
9.90€ 19.90€
Ex Tax:9.90€
Fustan i bardhë me dekor F22688-1 Fustan i bardhë me dekor F22688-1
-50 %
Përshkrimi:​Fustan i bardhë shumë joshës.​Me material dekorativ me shirita në forma të ndryshme.​Ju jep pamje elegante dhe shumë tërheqëse.​I përshtatshëm të vishet në ndeja apo klube nate.Materiali:​95%Poliestër+5%Material elastik.Ngjyra:​E bardhë.Stili:​I guximshëm, joshës.Vishet në raste:​Festa, ..
14.90€ 29.90€
Ex Tax:14.90€
Fustan i bardhë me jakë unike F22609 Fustan i bardhë me jakë unike F22609
-50 %
Përshkrimi:​Jaka elegante me dekorim unik i jep fustanit gjithë bukurinë.​Materiali me lule të printuara dhe prejra perfekte dhuron ekspozim të linjave trupore.​I përshtatshëm për ahengje të ndryshme.​Zinxhiri nga mbrapa ju lejon veshje më të lehtë.Materiali:​ Poliestër+ Material elastik.Ngjyra:​E b..
14.90€ 29.90€
Ex Tax:14.90€
Fustan i bardhë me rrip dekorativ F60794-1 Fustan i bardhë me rrip dekorativ F60794-1
-57 %
Përshkrimi:​Ky fustan me rrip dekorativ është shumë tërheqës dhe ideal për ahengun tuaj të radhës.​I lirshëm dhe me detaje unike fustani ju dhuron pamje të përsosur për çdo rast.​Forma e tij unike ju bënë të ndiheni tërheqëse dhe bukur.​Zinxhiri nga mbrapa lejon që me lehtësi ta vishni.Materiali:​Po..
14.90€ 34.90€
Ex Tax:14.90€
Fustan i bardhë me supe të lëshuara F2809 Fustan i bardhë me supe të lëshuara F2809
-60 %
Përshkrimi:​Fustan i përkryer për raste dasmash apo edhe ndeja të tjera.​Me dantellë me lule fustani ju jep pamje glamuroze.​Shumë i rehatshëm në lëvizje.​Shfaqë pamje luksoze dhe elegante.Materiali:​100% poliestër.Ngjyra:​E bardhë.Stili:​Joshës, simpatik.Dekorimi:​Me dantella.Vishet në raste:​Ndeja..
9.90€ 24.90€
Ex Tax:9.90€
Shfaqur 1 nga 12 tek 52 (5 Faqe)