Menu
Your Cart

Shëndet

Shëndet
G Fitters                                  G Fitters është teknologjia më e re që ju ndihmon të humbni peshë dhe të formësoni muskujt tuaj vetëm duke bërë aktivitetet tuaja ditore.G Fitters, pantallona me pesha meta..
39.90€
Ex Tax:39.90€
2 G Fitters                                  G Fitters është teknologjia më e re që ju ndihmon të humbni peshë dhe të formësoni muskujt tuaj vetëm duke bërë aktivitetet tuaja ditore.G Fitters, pantallona me pesh..
54.90€ 59.80€
Ex Tax:54.90€
8 pesha metalike                                               &n..
14.90€
Ex Tax:14.90€
Baba de Caracol kremi për duar Baba de Caracol kremi për duar
-40 %
Baba de Caracol-kremi për duarBaba de Caracol kremi për duar është njëri prej zbulimeve të fundit në fushën e kozmetikës. Kërmilli ka veti unike të shërimit të lëkurës. Ai ka aftësi që guackën e vet ta ripërtërij  vetëvetiu në raste të demtimit te saj, duke perfshirë rimarrjen e substan..
14.90€ 24.90€
Ex Tax:14.90€
Baba de Caracol kremi për fytyrë Baba de Caracol kremi për fytyrë
Hot -14 %
Baba de Caracol kremi për fytyrë është njëri prej zbulimeve të fundit në fushën e kozmetikës. Kërmilli ka veti unike të shërimit të lëkurës. Ai ka aftësi që guackën e vet ta ripërtërij  vetëvetiu në raste të dëmtimit të saj, duke perfshirë rimarrjen e substancës Alantonine, që gjendet n..
29.90€ 34.90€
Ex Tax:29.90€
BITEGONE BITEGONE
-35 %
BITEGONE është një pajisje e vogël piezoelektrike me frekuencë të ulët që i jep një zbutje të menjëhershme lëkurës së kafshuar nga insektet dhe zvogëlon ënjtjen.BITEGONE, metodë natyrale kundër kafshimit të insekteveBITEGONE është tërësisht natyral dhe nuk ka asnjë efekt anësor, prandaj ju mund ta p..
14.90€ 22.90€
Ex Tax:14.90€
Kremi i havjaritEkstrakti i havjarit është një koktej i plotë i substancave të pastra dhe të koncentruara detare, të cilat favorizojnë në mënyrë të konsiderueshme procesin e rinovimit të lëkurës.  Ky krem:-Eshtë Trajtimi  perfekt kundër plakjes. -Ushqen, hidraton dhe rigjeneron..
24.90€
Ex Tax:24.90€
Contact GelKy xhel eshte I dizajnuar per tu aplikuar ne lekure,  per te ndihmuar ne perqimin e elektricitetit.Xheli eshte I pershtatshem qe te perdoret ne kombinim me Abtronic, AB Energizer ose pajisje të tjera elektronike per stimulimin e muskujve. Pas apliminit, ju mund ta pastroni ate me uj..
14.90€
Ex Tax:14.90€
FIRE BALM
New -20 %
FIRE BALMOfron lehtësim dhe mirëqenie të menjëhershmeNdihmon për të luftuar dhimbjen muskulare dhe efektive kundër një qafore të ngurtë(me dhimbje e bllokuar)Formon një shtresë mbrojtëse në lëkurëUshqon lëkurën dhe e mban atë të shëndetshmeLehtë për të aplikuar në lëkurë dhe tërheq lëkurën brenda d..
19.90€ 24.90€
Ex Tax:19.90€
Shumë lehtë e forcon dhe e formëson qafën. Shtrëngon lëkurën dhe forcon muskujt duke dhuruar një ngritje dramatike.Përdoreni nga 2min për qdo ditë.Përmban tre nivele të spiraleve, nga fillestarët deri tek të avancuarit  për rezultate të shpejta...
9.90€
Ex Tax:9.90€
Hair Grow Max Hair Grow Max
New Hot
HAIR GROW MAX,Ju prezantojmë Hair Grow Max, një produkt i ri i projektuar për njerëzit që vuajnë nga humbja e flokëve.Ky është trajtimi më efektiv i zbuluar ndonjëherë, sepse shkencëtarët duhej të kërkonin dhe të mblidhnin me dorë ekstraktet e 22 bimëve nga 12 vende të ndryshme dhe e gjitha e bazuar..
29.90€
Ex Tax:29.90€
Krem me qumësht dhie + kolagjen
New -48 %
Krem rigjenerues për fytyrën dhe trup me ekstrakt prej qumështit të dhisë dhe kolagjen.Ngadalson procesin e plakjes së qelizave dhe rigjeneron lëkurën. I jep lëkurës butësi dhe elasticitet  dhe le një aromë të këndshme. PërbërësitAquaVaselinLanolinChamomile EkstraktParaffinum LiquidumCetea..
13.00€ 25.00€
Ex Tax:13.00€
Shfaqur 1 nga 12 tek 17 (2 Faqe)