Menu
Your Cart

Bukuri

Bukuri
2 Bitegone 2 Bitegone
-23 %
2 Bitegone BITEGONE është një pajisje e vogël piezoelektrike me frekuencë të ulët që i jep një zbutje të menjëhershme lëkurës së kafshuar nga insektet dhe zvogëlon ënjtjen.BITEGONE, metodë natyrale kundër kafshimit të insekteveBITEGONE është tërësisht natyral dhe nuk ka asnjë efekt anësor, prandaj j..
22.90€ 29.90€
Ex Tax:22.90€
2 Dexe Hair Building Fibers 2 Dexe Hair Building Fibers
-50 %
2 Dexe Hair Building Fibers​ Hair Buliding- Përmirësimi i pamjes së flokëve me fibra bimore organike.Produkti i bashkangjitet flokëve tuaja dhe menjëherë rrit volumin e tyre. Hair Buliding u jep trashësi flokëve për vetëm 20 sekonda.Me këtë produkt të flokëve, eliminoni plotësisht pamjen pa flo..
24.90€ 49.90€
Ex Tax:24.90€
Aplikatori per floke ne forme buzekuqi  HAIRLINE COLOR STICK​Nëse jeni në nxitim dhe nuk keni kohë ti ngjyrosni fijet e thinjura të flokëve atëher zgjidhja për këtë problem është ky aplikator për flokë në formë të buzëkuqit.Aplikatori për flokë në formë të buzëkuqit është një produkt që vetëm m..
14.90€
Ex Tax:14.90€
Baba de Caracol kremi për fytyrë Baba de Caracol kremi për fytyrë
Hot -14 %
Baba de Caracol kremi për fytyrë është njëri prej zbulimeve të fundit në fushën e kozmetikës. Kërmilli ka veti unike të shërimit të lëkurës. Ai ka aftësi që guackën e vet ta ripërtërij  vetëvetiu në raste të dëmtimit të saj, duke perfshirë rimarrjen e substancës Alantonine, që gjendet n..
29.90€ 34.90€
Ex Tax:29.90€
BITEGONE BITEGONE
-35 %
BITEGONE është një pajisje e vogël piezoelektrike me frekuencë të ulët që i jep një zbutje të menjëhershme lëkurës së kafshuar nga insektet dhe zvogëlon ënjtjen.BITEGONE, metodë natyrale kundër kafshimit të insekteveBITEGONE është tërësisht natyral dhe nuk ka asnjë efekt anësor, prandaj ju mund ta p..
14.90€ 22.90€
Ex Tax:14.90€
Delany - Aparat per pastrim fytyre Delany - Aparat per pastrim fytyre
Hot -33 %
Delany - Aparat per pastrim fytyre Kujdes i butë dhe delikatë për fytyrën tuaj!Kjo brush bënë pastrimin e thellë të poreve në lëkuren tuaj dhe e bënë atë të duket më rrezatuese.Përdoret edhe për pastrim të fytyrës nga grimi ditor, gjithashtu stimulon rrjedhjen e gjakut në fytyrë.Përshkrimi:Brusha ka..
30.00€ 44.90€
Ex Tax:30.00€
Delany - Pudër me minerale
New -63 %
Delany - Pudër me minerale Për lekurë të butë dhe të ndjeshme!-Pluhur mineral për pigmente korigjuese.-E përshtatshme për të gjitha llojet e lëkurave.-I jep fytyrës tuaj pamje të freskët dhe të shëndetshme gjatë gjithë kohës.-Bashkangjitur me pluhurin mineral keni edhe një brush për aplikim sa më të..
14.90€ 39.90€
Ex Tax:14.90€
Dexe Hair Building Fibers Dexe Hair Building Fibers
-25 %
Dexe Hair Building Fibers​ Hair Buliding- Përmirësimi i pamjes së flokëve me fibra bimore organike.Produkti i bashkangjitet flokëve tuaja dhe menjëherë rrit volumin e tyre. Hair Buliding u jep trashësi flokëve për vetëm 20 sekonda.Me këtë produkt të flokëve, eliminoni plotësisht pamjen pa flokë..
14.90€ 19.90€
Ex Tax:14.90€
Fijet organike per vetulla Fijet organike per vetulla
-40 %
Fijet organike per vetulla  Eyebrow Extentions- Përmirësimi i vetullave tuaja me fibrat organike.Modifikoni vetullat e shkurta, te thyera ose te zbrazta.  Jane rezistent ndaj ujit ose djerses.  Perdorimi:Ne fillim e merrni brushen per fibrat organike dhe me pas merrni nje sasi te kons..
14.90€ 24.90€
Ex Tax:14.90€
HAIR BUILDING FIBERS  HAIR BUILDING FIBERS HAIR BUILDING FIBERS  HAIR BUILDING FIBERS
-25 %
HAIR BUILDING FIBERS  HAIR BUILDING FIBERS​Hair Building Fibers- Përmirësojne pamjen e flokëve tuaja me fibra bimore organike.Hair Building Fibers do të ju japin flokëve tuaja volum të menjëhershëm për 30 sekonda të vetme duke u dukur shumë natyrale pa mos u vërejtur fare. Perdorimi:Sigurohuni ..
14.90€ 19.90€
Ex Tax:14.90€
PASQYRA 3D
-50 %
PASQYRA 3D ​Pasqyra 3D është shumë e lehtë dhe mjaft praktike për tu perdorur.Ndihmon që të mund te shikoni edhe pjesën e pasme të kokës për aplikimin e produkteve të ndryshme. Shumë praktike për ta mbajtur kudo me vete falë dizajnit perfekt që ka kjo pasqyre...
9.90€ 19.90€
Ex Tax:9.90€
Shfaqur 1 nga 12 tek 14 (2 Faqe)