Menu
Your Cart

Shëndet & Bukuri

Shëndet & Bukuri
G Fitters                                  G Fitters është teknologjia më e re që ju ndihmon të humbni peshë dhe të formësoni muskujt tuaj vetëm duke bërë aktivitetet tuaja ditore.G Fitters, pantallona me pesha meta..
39.90€
Ex Tax:39.90€
2 Bitegone 2 Bitegone
-23 %
2 Bitegone BITEGONE është një pajisje e vogël piezoelektrike me frekuencë të ulët që i jep një zbutje të menjëhershme lëkurës së kafshuar nga insektet dhe zvogëlon ënjtjen.BITEGONE, metodë natyrale kundër kafshimit të insekteveBITEGONE është tërësisht natyral dhe nuk ka asnjë efekt anësor, prandaj j..
22.90€ 29.90€
Ex Tax:22.90€
2 Dexe Hair Building Fibers 2 Dexe Hair Building Fibers
-50 %
2 Dexe Hair Building Fibers​ Hair Buliding- Përmirësimi i pamjes së flokëve me fibra bimore organike.Produkti i bashkangjitet flokëve tuaja dhe menjëherë rrit volumin e tyre. Hair Buliding u jep trashësi flokëve për vetëm 20 sekonda.Me këtë produkt të flokëve, eliminoni plotësisht pamjen pa flo..
24.90€ 49.90€
Ex Tax:24.90€
2 G Fitters                                  G Fitters është teknologjia më e re që ju ndihmon të humbni peshë dhe të formësoni muskujt tuaj vetëm duke bërë aktivitetet tuaja ditore.G Fitters, pantallona me pesh..
54.90€ 59.80€
Ex Tax:54.90€
2 HAIR BUILDING FIBERS HAIR BUILDING FIBERS 2 HAIR BUILDING FIBERS HAIR BUILDING FIBERS
New -50 %
2 HAIR BUILDING FIBERS HAIR BUILDING FIBERS..
24.90€ 49.90€
Ex Tax:24.90€
8 pesha metalike                                               &n..
14.90€
Ex Tax:14.90€
Aplikatori per floke ne forme buzekuqi  HAIRLINE COLOR STICK​Nëse jeni në nxitim dhe nuk keni kohë ti ngjyrosni fijet e thinjura të flokëve atëher zgjidhja për këtë problem është ky aplikator për flokë në formë të buzëkuqit.Aplikatori për flokë në formë të buzëkuqit është një produkt që vetëm m..
14.90€
Ex Tax:14.90€
Baba de Caracol kremi për duar Baba de Caracol kremi për duar
-40 %
Baba de Caracol-kremi për duarBaba de Caracol kremi për duar është njëri prej zbulimeve të fundit në fushën e kozmetikës. Kërmilli ka veti unike të shërimit të lëkurës. Ai ka aftësi që guackën e vet ta ripërtërij  vetëvetiu në raste të demtimit te saj, duke perfshirë rimarrjen e substan..
14.90€ 24.90€
Ex Tax:14.90€
Baba de Caracol kremi për fytyrë Baba de Caracol kremi për fytyrë
Hot -14 %
Baba de Caracol kremi për fytyrë është njëri prej zbulimeve të fundit në fushën e kozmetikës. Kërmilli ka veti unike të shërimit të lëkurës. Ai ka aftësi që guackën e vet ta ripërtërij  vetëvetiu në raste të dëmtimit të saj, duke perfshirë rimarrjen e substancës Alantonine, që gjendet n..
29.90€ 34.90€
Ex Tax:29.90€
BITEGONE BITEGONE
-35 %
BITEGONE është një pajisje e vogël piezoelektrike me frekuencë të ulët që i jep një zbutje të menjëhershme lëkurës së kafshuar nga insektet dhe zvogëlon ënjtjen.BITEGONE, metodë natyrale kundër kafshimit të insekteveBITEGONE është tërësisht natyral dhe nuk ka asnjë efekt anësor, prandaj ju mund ta p..
14.90€ 22.90€
Ex Tax:14.90€
Kremi i havjaritEkstrakti i havjarit është një koktej i plotë i substancave të pastra dhe të koncentruara detare, të cilat favorizojnë në mënyrë të konsiderueshme procesin e rinovimit të lëkurës.  Ky krem:-Eshtë Trajtimi  perfekt kundër plakjes. -Ushqen, hidraton dhe rigjeneron..
24.90€
Ex Tax:24.90€
Contact GelKy xhel eshte I dizajnuar per tu aplikuar ne lekure,  per te ndihmuar ne perqimin e elektricitetit.Xheli eshte I pershtatshem qe te perdoret ne kombinim me Abtronic, AB Energizer ose pajisje të tjera elektronike per stimulimin e muskujve. Pas apliminit, ju mund ta pastroni ate me uj..
14.90€
Ex Tax:14.90€
Shfaqur 1 nga 12 tek 26 (3 Faqe)