Menu
Your Cart
20% OFF on all products Shop now

Hair Grow Max

New In Stock

Hair Grow Max

  • Availability: In Stock
  • Product Code: Hair Grow Max
  • Weight: 0.00kg
Products Sold: 1
Product Views: 3031
29.90€
Ex Tax: 29.90€

Ju prezantojmë Hair Grow Max, një produkt i ri i projektuar për njerëzit që vuajnë nga humbja e flokëve.

Ky është trajtimi më efektiv i zbuluar ndonjëherë.

Sepse shkencëtarët duhej të kërkonin dhe të mblidhnin me dorë ekstraktet e 22 bimëve nga 12 vende të ndryshme dhe e gjitha bazohet në shkencë.


Hair Grow Max është një ilaq shumë efektiv i përbërë nga bimë natyrale që jep rezultate të dukshme brenda 2-3 javëve të para.

Hair Grow Max mund të shtojë 223-722 fije floku të reja vetëm për 3 mauj.


Përdorimi:

Përdoret për qdo ditë, një ose dy herë gjatë ditës, në mëngjes apo në mbrëmje.

Masazhoni pak në pjesët pa flokë ose me flokë të rralla, e leni të qëndrojë 45 minuta dhe më pas e shpërlani atë.

Një shishe prej saj zgjasë max deri në 2-3  muaj përdorimi, por nvaret nga sasia që keni nevojë për përdorim.

Nuk përmban kimikate të dëmshme dhe është krejtësisht i sigurt.


Me Hair Grow Max ju do te dukeni me te ri.Write a review
Note: HTML is not translated!
Bad Good
Baba de Caracol kremi për duar Baba de Caracol kremi për duar
-20 %
Model: Baba de Caracol
Baba de Caracol kremi për duar Baba de Caracol kremi për duar është njëri prej zbulimeve të fundit në fushën e kozmetikës.Fuqia e tij riparuese ë..
19.90€ 24.90€
Ex Tax:19.90€
Baba de Caracol kremi për fytyrë Baba de Caracol kremi për fytyrë
Hot -14 %
Model: Baba de Caracol kremi për fytyrë
..
29.90€ 34.90€
Ex Tax:29.90€
Çaji i mbrëmjes për dobësim Çaji i mbrëmjes për dobësim
-25 %
Model: Çaji i mbrëmjes për dobësim
..
14.90€ 19.90€
Ex Tax:14.90€
14 ditë çaj për dobësim DETOX     14 ditë çaj për dobësim DETOX
Hot -25 %
Model: 14 ditë çaj për dobësim DETOX
..
14.90€ 19.90€
Ex Tax:14.90€
Baba de Caracol qumështi për trup Baba de Caracol qumështi për trup
Hot -17 %
Model: Baba de Caracol qumështi për trup
..
24.90€ 29.90€
Ex Tax:24.90€
This is the sticky Notification module. You can use it for any sticky messages such as cookie notices, special promotions, or any other important messages. http://www.allaboutcookies.org/