Menu
Shporta juaj
20% OFF on all products Shop now
Transporti
Blerje e Sigurtë
Shitje nga TV

Produktet

 G FITTERS  G FITTERS
Hot -25 %
Modeli: G FITTERS
 G FITTERS                      &nb..
29.90€ 39.90€
Ex Tax:29.90€
Baba de Caracol kremi për fytyrë Baba de Caracol kremi për fytyrë
Hot -14 %
Modeli: Baba de Caracol kremi për fytyrë
Baba de Caracol kremi për fytyrë është njëri prej zbulimeve të fundit në fushën e kozmetikës.Fuqia e tij riparuese është e bazuar në kombinimin e akti..
29.90€ 34.90€
Ex Tax:29.90€
VCloud Steamer VCloud Steamer
E Re -25 %
Modeli: VCloud Steamer
VCloud Steamer VCLOUD STEAMER​VCloud Steamer! Pajisja e re që largon rrudhat nga materialet më të ndjeshme deri tek rrobat e trasha.Pajisja VCLOUD STE..
29.90€ 39.90€
Ex Tax:29.90€
14 ditë çaj për dobësim DETOX   14 ditë çaj për dobësim DETOX
-25 %
Modeli: 14 ditë çaj për dobësim DETOX
14 ditë çaj për dobësim DETOXKy çaj është 100% natyral, nuk përmban asnjë aditiv, kafeinë, lactose ose sheqer.Trupi grumbullon substanca të huaja dhe ..
14.90€ 19.90€
Ex Tax:14.90€
Dexe Hair Building Fibers Dexe Hair Building Fibers
Hot -25 %
Modeli: Dexe Hair Building Fibers
Dexe Hair Building Fibers​ Hair Buliding- Përmirësimi i pamjes së flokëve me fibra bimore organike.Produkti i bashkangjitet flokëve tuaja dhe men..
14.90€ 19.90€
Ex Tax:14.90€
Çantë praktike 3121-1 Çantë praktike 3121-1
E Re -14 %
Modeli: Çantë praktike 3121-1
Çantë me dizajn gjeometrik me ngjyrë të gjelbërt të mbyllur..Me material të shëndritshem për përdorime të përditshmërisë.Shumë praktike dhe aksesor i ..
29.90€ 34.90€
Ex Tax:29.90€
Delany - Pudër me minerale
E Re Hot -50 %
Modeli: Delany - Pudër me minerale
Delany - Pudër me minerale Për lekurë të butë dhe të ndjeshme!-Pluhur mineral për pigmente korigjuese.-E përshtatshme për të gjitha llojet e lëkurave...
20.00€ 39.90€
Ex Tax:20.00€
2 HAIR BUILDING FIBERS HAIR BUILDING FIBERS 2 HAIR BUILDING FIBERS HAIR BUILDING FIBERS
E Re -50 %
Modeli: 2 HAIR BUILDING FIBERS HAIR BUILDING FIBERS
2 HAIR BUILDING FIBERS HAIR BUILDING FIBERS..
24.90€ 49.90€
Ex Tax:24.90€
Modeli: Caviar Cream
Kremi i havjarit Ky do te jete looku I juaj I ri! Fale shumë përbërësve natyral dhe aktiv të kremit Caviar, shumë femra tani do të duken shumë ..
24.90€
Ex Tax:24.90€
Modeli: Contact Gel
Contact GelKy xhel eshte I dizajnuar per tu aplikuar ne lekure,  per te ndihmuar ne perqimin e elektricitetit.Xheli eshte I pershtatshem qe te pe..
14.90€
Ex Tax:14.90€
Baba de Caracol kremi për fytyrë Baba de Caracol kremi për fytyrë
Hot -14 %
Modeli: Baba de Caracol kremi për fytyrë
Baba de Caracol kremi për fytyrë është njëri prej zbulimeve të fundit në fushën e kozmetikës.Fuqia e tij riparuese është e bazuar në kombinimin e akti..
29.90€ 34.90€
Ex Tax:29.90€
 G FITTERS  G FITTERS
Hot -25 %
Modeli: G FITTERS
 G FITTERS                      &nb..
29.90€ 39.90€
Ex Tax:29.90€
MISTYLISSE                    MISTYLISSE
Hot -17 %
Modeli: MISTYLISSE
MISTYLISSE                       &n..
24.90€ 29.90€
Ex Tax:24.90€
Miss Belt Miss Belt
Hot -20 %
Modeli: Miss Belt
Miss Belt  A keni ëndërruar gjithmonë për një trup perfekt dhe të shëndetshëm, por jeni lodhur nga ushtrimet fizike?Tani e keni mundësin të fiton..
19.90€ 24.90€
Ex Tax:19.90€
Herba clear Herba clear
Hot -20 %
Modeli: Herba clear
Herba clear   Herba clear është produkt bimor që largon dhe zhduk lythat e lëkures ne vetem pak ditë. Përbërësi kryesor I Herba Clear ..
19.90€ 24.90€
Ex Tax:19.90€
Modeli: Veshje intime me volum-88007
Veshje intime me volum-88007  Përshkrimi:​Të brendëshme për ngritje të të pasmeve.​Ju ofrojn pamje tërheqëse duke rritur volumin e të pasmeve.Mad..
24.90€
Ex Tax:24.90€
Veshje intime LB6761 Veshje intime LB6761
-50 %
Modeli: Veshje intime LB6761
Veshje intime LB6761  Veshje të poshtme intime ngjyrë të zezë.​Këto veshje me mbushjet nga mbrapa ju ofrojnë një formë të përkryer dhe shumë sens..
14.90€ 29.90€
Ex Tax:14.90€
Veshje intime LB6760 Veshje intime LB6760
-50 %
Modeli: Veshje intime LB6760
Veshje intime LB6760  Përshkrimi:​Veshje të poshtme intime ngjyrë bezhë.​Këto veshje me mbushjet nga mbrapa ju ofrojnë një formë të përkryer dhe ..
14.90€ 29.90€
Ex Tax:14.90€
Veshje intime 88008 Veshje intime 88008
-40 %
Modeli: Veshje intime 88008
Veshje intime 88008  Përshkrimi:​Veshje intime shtrënguese për një formë më të mirë të të pasmeve.​Këto veshje ju ndihmojnë të arrini forma perek..
14.90€ 24.90€
Ex Tax:14.90€
Veshje intime 8010C Veshje intime 8010C
-33 %
Modeli: Veshje intime 8010C
Veshje intime 8010C Përshkrimi:​Veshje intime me mbushje nga ana e pasme dhe anash.​Këto veshje ju krijojnë një formë të përsosur të pjesës së poshtme..
19.90€ 29.90€
Ex Tax:19.90€
 2 Herba clear 2 Herba clear
-40 %
Modeli: 2 Herba clear
2 Herba clear   Herba clear është produkt bimor që largon dhe zhduk lythat e lëkures ne vetem pak ditë. Përbërësi kryesor I Herba Clea..
29.90€ 49.80€
Ex Tax:29.90€
 G FITTERS  G FITTERS
Hot -25 %
Modeli: G FITTERS
 G FITTERS                      &nb..
29.90€ 39.90€
Ex Tax:29.90€
 Shallvare-25512-1  Shallvare-25512-1
-40 %
Modeli: Shallvare-25512-1
 Shallvare-25512-1                     &..
23.90€ 39.90€
Ex Tax:23.90€
14 ditë çaj për dobësim DETOX   14 ditë çaj për dobësim DETOX
-25 %
Modeli: 14 ditë çaj për dobësim DETOX
14 ditë çaj për dobësim DETOXKy çaj është 100% natyral, nuk përmban asnjë aditiv, kafeinë, lactose ose sheqer.Trupi grumbullon substanca të huaja dhe ..
14.90€ 19.90€
Ex Tax:14.90€
2 Bitegone 2 Bitegone
-23 %
Modeli: 2 Bitegone
2 Bitegone BITEGONE është një pajisje e vogël piezoelektrike me frekuencë të ulët që i jep një zbutje të menjëhershme lëkurës së kafshuar nga insektet..
22.90€ 29.90€
Ex Tax:22.90€

Kategoritë e zgjedhura

Ofertat Speciale

Drejtuese për krahë B007
-20 %
Përshkrimi​Drejtuese për pjesën e krahëve.Me material të fortë që ju jep mbështetje dhe drejtim të shpejt të krahëve.E përshtatshme ta mbani veshur ed..
19.90€ 24.90€
Ex Tax:19.90€
Drejtuese për krahë B014
-20 %
 Përshkrimi:​Kjo drejtuese është e punuar nga rripa me material shumë kualitativ që ofrojn drejtim të krahëve.Mund ta shtrëngoni sipas nevojës. E..
19.90€ 24.90€
Ex Tax:19.90€
Drejtuese për krahë B015
-17 %
 Përshkrimi:​Kjo drejtuese krahësh ju mundëson të keni qëndrim të drejt duke ju ofoar lehtësim të dhimbjeve të shpinës.Ka material kualitativ i c..
24.90€ 29.90€
Ex Tax:24.90€
Drejtuese shpine Y001
-14 %
 Përshkrimi:​Kjo drejtuese shpine ju ndihmon që përmes materialit fleksibil dhe rripave shtrëngues të ju ofroj mbështetje maksimale në pjesën e ..
29.90€ 34.90€
Ex Tax:29.90€
 Shallvare-25512-1
-40 %
 Shallvare-25512-1                     &..
23.90€ 39.90€
Ex Tax:23.90€